Kā izrotāt savu koka vasarnīcu, lai iegūtu lielisku izskatu

Katram ideja par ideālo vasarnīcas izskatu var atšķirties. Vasarnīcu var izmantot kā savu īpašu telpu, lai rakstītu studiju darbus, gleznotu, lasītu grāmatas, veiktu amatniecības darbus un citas aktivitātes. Vai arī tā var vienkārši kļūt par vietu, kur atpūsties un baudīt brīvo laiku. Tāpēc ir svarīgi saprast, kā izrotāt savu koka vasarnīcu tā, lai pašam prieks.

Saulainās dienās ēka un telpas sniedz labu ēnu no pusdienlaika karstuma. Katrs noteikti vēlas piedomāt pie vizuālā izskata, jo tas ne tikai padarīs ēku funkcionālāku, bet arī piešķirs tai individualitāti. Tas, savukārt, liecinās par to, kas ēkas īpašnieks vai īpašnieki ir.

Labā ziņa ir arī tā, ka vasarnīcas no koka ir ērti pielāgot un dizains var būt ļoti dažāds, vienlaikus lieliski iederoties apkārtējā vidē pateicoties šim dabiskajam materiālam, kas ir tā pamatā. Vasaras māju interjerus var veidot tieši tā, kā vēlaties, lai tā būtu vieta, kurā jums patīk pavadīt laiku.

Balta krāsa modernam stilam

Ja vēlaties, lai jūsu koka vasarnīcas interjers būtu moderns, vienkāršākais veids, kā to izdarīt ar interjeru baltā krāsā. Sienas, grīdas un griesti tīram, mūsdienīgam efektam. Tomēr tā joprojām ir lauku stila ēka, tāpēc atklātās koka detaļas, piemēram, koka krēsli, var to apvienot ar dabisko vidi. Pēc tam varat salikt spilvenus baltos un neitrālos toņos, lai tie sniegtu komfortu, un pievienojiet maigu apgaismojumu, piemēram, ar laternām.

Kā izrotāt savu koka vasarnīcu

Neaizmirstiet par grīdu

Iepazīstieties ar krāsu un rakstu zem kājām, lai pievienotu interesi vasarnīcas interjeram. Ģeometrisks paklājs moderni melnā un baltā krāsā izskatīsies eleganti un vienlaikus arī būs praktisks, bet ir arī daudz dažādu citu variāciju.

Vasarnīcas būtība nozīmē, ka jums ir jābūt gatavam netīriem apaviem un dubļainām mājdzīvnieku ķepām, nemaz nerunājot par mitrumu, kondensāciju un pat paklāju kodēm un putekļu ērcītēm. Tāpēc paši tradicionālākie grīdas segumi, piemēram, paklāji nav labi piemēroti visās telpās, jo tie ir neaizsargāti pret traipiem, mitrumu un maziem dzīvniekiem, kas tajos var mājot.

Vēl nesen pāreja uz mākslīgo grīdu segumu bieži vien nozīmēja kompromisu attiecībā uz stilu, tekstūru un izskatu. Bet nu jau ir izstrādāti vairāki risinājumi, kas ir ne tikai traipu un ūdens izturīgi, bet arī nodilumizturīgi un izskatās lieliski.

Viens no šādiem risinājumiem ir austa vinila grīdas segums, kas ir lieliski piemērots arī, lai lietotu ārpus telpām. Tas piedāvā dabīgā grīdas seguma izskatu un sajūtu, taču ar visu praktiskumu un izturību, kādu jūs varētu sagaidīt no mākslīgas alternatīvas. Tas ir arī izturīgs pret ultravioletajiem (UV) stariem un ļoti viegli tīrāms. To var pat mazgāt ar spiedienu. Tas ir saderīgs arī ar apsildāmo grīdu, kas nozīmē, ka jūs varat padarīt savu vasarnīcas vietu mājīgu atpūtai visu gadu. Pārsteidzoši, ir tas, ka šis konkrētais materiāls, kas ir izgatavots no pārstrādātas plastmasas, izskatās un liekas kā vilna. Citiem vārdiem sakot, tas ir videi draudzīgs un grezns.

Izmēģiniet piekrastes stilu

Jūsu vasarnīcai nav jāatrodas Kurzemē vai citur ūdens tuvumā, lai iegūtu pludmales stila vasarnīcu. Jums var jau būt gliemeži, piejūras aksesuāri, bieži braucot uz piekrasti vai ezeriem, kas ir senlaicīga izskata atradumu dārgumu krātuve. Piekrastes interjers nav saistīts tikai ar zilām svītrām un miniatūriem kuģiem pudelēs.

Jūs varat izveidot visu interjeru, izklājot daudz dažādu audumu un materiālu. Telpā var būt paklāji, spilveni, grozi, sienu tapsējumi, lai radītu relaksējošu sajūtu, ka viss ir piekrastes izskats. Jūs varat saglabāt vienkāršību un klasiku ar tīrām līnijām un zilu un baltu krāsu palet. Piemēram, balinātās sienas un gaišā grīda lieliski sader ar tumši zilu dīvānu un gaiši pelēkiem spilveniem.

Pievienojiet dažus koka akcentus, lai nepieļautu, ka izskats kļūst pārāk saskaņots, un dažus stilīgus piekrastes aksesuārus. Alternatīvai sizala vai vilnas paklājam var būt speciāla materiāla plakanais paklājs un sizals, kas apvieno papildu komfortu ar pārsteidzošu praktiskumu, padarot to lieliski piemērotu vasarnīcām.

Kā izrotāt savu koka vasarnīcu

Dabas elementi ne tikai ārā, bet arī iekštelpās

Jūs varat vienkārši pārveidot savu vasarnīcu par skaistu darba un radošo telpu, kas ārpusē un iekšpusē. Dīvāns un krēsli var būt papildināti ar botānisku apdruku spilveniem, un logus rotāt skaisti lapu aizkari no videi draudzīga auduma.

Izvēlieties nomierinošu neitrālu un pasteļtoņu krāsu paleti un krāsojiet koka apšuvumu ar gaišiem lapu zaļumiem. Papildus tam ir ļoti plaša augu izvēle, kas var atdzīvināt jebkuru telpu vēl vairāk. Taču neaizmirstiet arī par to, ka tiem ir dažādas gaismas un laistīšanas prasības.

Ja vasarnīcu neapmeklēsiet bieži, vislabākais variants ir kaktusi, kurus var laistīt pat tikai reizi mēnesī. Padomājiet arī par spilgti rozā krāsām un dzeltenām krāsām — tās visas krāsas ir atrodamas brīvā dabā un radīs nedaudz dzīvīgu un vienlaikus nomierinošu atmosfēru.

Ideāls mājas birojs

Protams, lielākajai daļai vasarnīca saistās ar vietu, kur atpūsties, taču ja tajā uzturaties ilgāk, tā var būt arī vieta, kur strādāt no mājām. Daži var to pat izvēlēties kā ideālu vietu pie dabas, kur izbēgt no pilsētas kņadas un strādāt attālināti vai mācīties studijām.

Lai panāktu mierīgu efektu, nokrāsojiet telpas sienas baltas un novietojiet rakstāmgaldu pie loga vai durvīm, kur tos var atvērt, lai iegūtu vēsu svaiga gaisu. Izveidojiet stilīgu vietu, kur mācīties, izmantojot modernas mēbeles un tradicionālus aksesuārus, piemēram, senlaicīgu tālruni un koka kartotēku.

Mūsdienīgs interjers

Ja jūsu dārza dizains ir mūsdienīgs vai jūs vienkārši meklējat modernas vasarnīcas idejas, izvērtējiet dažādus mūsdienīgus risinājumus un iekārtas. Uz jautājumu, kā izrotāt savu koka vasarnīcu, ir dažādas atbildes. Piemēram, labas iekārtas, kas iederēsies vasarnīcā, ir Bluetooth audio sistēma, maigu gaismas diožu (LED) apgaismojuma, kā arī pusdienu galds un dīvāni, kuros var sēdināt līdz 10 viesiem.

Tāpat moderns risinājums ir arī izvelkamas mēbeles, piemēram, tas pats galds, kuru var izvilkt, kad ir gaidāmi viesi. Tādā veidā jūs varat atbrīvot vietu, kad neizmantojat pilnu potenciālu. Arī gludināšanas dēļi ir palikuši modernāki, jo tos ir iespējams paslēpt tā, ka tie nav redzami.

Ja jūs patiešām vēlaties maksimāli izmantot vasarnīcu, uzskatiet to kā par savas iekštelpu dzīvojamās telpas paplašinājumu. Piepildiet to ar krāšņām mīkstajām mēbelēm, pievienojiet spoguļus un izvēlieties dekorus, kas atspoguļo stilu arī galvenajā mājā, lai starp abām telpām būtu vienotība.

Stāva plāna gaismas slēdzis

Daudzi noteikti ir nonākuši arī situācijā savās mājās, kad ir izslēguši nepareizo apgaismojumu nepareizajā telpā, nonākot īslaicīgā tumsā, kamēr meklējam pareizo slēdzi. Viens ģeniāls risinājums šai problēmai ir stāva plāna gaismas slēdzis. Tas ir ļoti vienkāršs dizains, kas ļauj labāk noteikt, kuru gaismas slēdzi jūs gatavojaties ieslēgt vai izslēgt jebkurā telpā, kurā atrodaties, izstrādājot savas mājas stāva plānu un pēc tam veicot pielāgojamu slēdzi lietošanai savā vasarnīcā. Sakarā ar sienām, aizvien populārāki paliek 3D sienas paneļi, kas sniedz interesantu formu un izmēru vienai sienai vai visai telpai.

Ceram, ka nu jau zini, kā izrotāt savu koka vasarnīcu!

Ieskaties arī citos mūsu rakstos, piemēram, Dekoratīvās sienas uzlīmes: veids, kā piedot odziņu interjeram.

Papildus informāciju par koka mājiņu iekārtošanu vari smelties arī šajā rakstā – Koka mājas: 4 lietas, kas jāņem vērā.

Komentēt