Dāvanas vīrietim, kuras viņš neaizmirsīs

Tuvojas dzimšanas diena vai kādi citi īpaši svētki tavam draugam, radiniekam vai mīļotajam vīrietim. Tu esi priecīgs, ka tev ir tāds cilvēks dzīvē un vēlies pateikt milzīgu paldies ar dāvanu. Tieši tajā momentā attopies, ka tev vienmēr sagādā grūtības izdomāt uzdāvināt ko normālu un, kur nu vēl ko neaizmirstamu, kas pārspēs citu dāvanas.

Nav jau brīnums, ka ar katru gadu dāvanu izvēle paliek grūtāka. Īpaši jau tad, ja katru dienu netiekaties vai arī pretējā galējība. Katru dienu dzīvojaties kopā un vairs nav ne jausmas, ko uzdāvināt vīrietim, jo viss jau savulaik sapirkts un sadāvināts.

Tāpēc šajā rakstā apskatīsim vairākas klasiskas dāvanas vīrietim, ar kurām nevar nošaut greizi. Tās noteikti iepriecinās jubilāru, kā arī atgriezīs dāvināt prieku arī tevī.

1. Interesantas grāmatas

gramata virietim davana

Kāds sākotnēji padomās, ka ir taču vīrieši, kuri nekad nelasīs grāmatas un nav vērts tās dāvināt. Taču, ja grāmata ir ļoti saistoša arī grāmatu nelasītājam, viņš nespēs to nelasīt.

Noskaidro no citiem tuvajiem kādus jautājumus viņš mēdz uzdot viņiem vai kādā tēmā cenšas paplašināt zināšanas, un sagādā dāvanu, kas sniegs viņam atbildes uz to. Turklāt, katru reizi pievēršoties grāmatai viņam nāksies atcerēties par tevi un kā esi uzdāvinājis/usi viņam labi un kvalitatīvi pavadītu laiku grāmatā. Liec vīrietim stimulēt domāšanu un iztēli – fantastiska dāvana.

Turkāt mūsdienās grāmatu ir tik daudz, ka veikalu plauktos noteikti ir kaut kas, kas patiktu ikvienam. Moderna dāvanas alternatīa – e-grāmatas lasītājs. Tad grāmatas varēs ērti lasīt arī esot ceļā uz darbu, ceļojumos u.c.

2. Universāla dāvanu karte

fromme karte

Vēl viena laba dāvana vīrietim dzimšanas dienā vai citos svētkos ir universāla dāvanu karte ar plašām izvēles iespējām. Dāvanu karte ir klasiska dāvanas izvēle, ko viegli ir iegādāties un pasniegt, bet vienlaicīgi norādot, kādam mērķim jeb virzienam ir veltīta.

Tāpēc ātri izdomā kādu karti pirksi, nopērc to, ieliec aploksnē un dāvana gatava. Šeit svarīgi zināt vīrieša intereses, hobijus un, ideālā gadījumā, kādas vēl viņa nepiepildītas vēlmes.

Lai nebūtu ilgi jāmeklē, kuri veikali piedāvā dāvanu kartes, iesakām apskatīt FromMe dāvanas. Mājaslapā ir atrodamas dāvanu kartes apģērbu, makšķerēšanas, sporta un daudzos citos veikalos. Mājaslapā arī var smelties idejas dāvanām plašā piedāvājuma dēļ. Alternatīva varētu būt arī apvienotā dāvanu karte hobijam, kas iepriecinās ikvienu.

3. Smaržas

smarzas virietim

Smaržas ir pati labākā dāvana, kuru uzdāvināt vīrietim, turklāt vairāku iemeslu dēļ. Lai zinātu kādas smaržas nepieciešams iegādāties, tev jāpazīst dāvanas saņēmējs. Vai šīs smaržas ir asās, maigās vai augļu noskaņās?  Kas piestāvēs jaunā īpašnieka personībai un stilam? Lieliska smaržu izvēle norādīs, ka tu šo cilvēku labi pazīsti un esi piemeklējis dāvanu tieši viņam. Papildus tam, katru reizi kad šis cilvēks lietos smaržas, viņam nāksies atcerēties tevi.

Smaržas liek justies cilvēkam labāk gan pašam par sevi, gan mijiedarbojoties apkārtējā vidē. Pētījumi ir pierādījuši, ka konkrētu smaržu notis sniedz konkrētus efektus kā, piemēram, piparmētru akcents iedod enerģiju un svaigumu personai. Smaržas tiek arī izmantotas, lai aizdzītu prom negatīvu enerģiju un celtu cilvēka pašsajūtu.

Šāda dāvana ļaus vīrietim katru dienu tikt vērtētam augstāk gan citu, gan savās acīs tikai dēļ šīs īpašās dāvanas.

Oža ir maņa, kas bieži nav dāvanas centrā. Kur nu vēl, ja tā ir precīzi piemeklēta un smaržo lieliski. Tādēļ labas smaržas spēj izteikt vairāk nekā novēlējums vai kāds priekšmets. Tā ir izsmalcināta dāvana, ja vēlies vīrieti tik tiešām novērtēt ar cieņui.

Atliek vien uzzināt vairāk par to, kādas Vīriešu smaržas būs īstā izvēle.

4. Biļetes uz pasākumiem vai pašu organizētas aktivitātes

pasakuma apmeklesana

Vīrieši spēj novērtēt, kad tuvais cilvēks ir uzdāvinājis viņam pieredzi. Tieši to piedāvā biļetes. Ir tomēr jābūt nedaudz piesardzīgam izvēloties konkrēto pasākumu. Līdzīgi kā ar dāvanu kartēm, būtu jābūt aptuvenai skaidrībai par vīrieša hobijiem. Ja Tev ir grūti uzreiz izdomāt kādi hobiji patīk šim vīrietim un kādas tieši praktiskas hobija dāvanas pirkt, šeit raksts par dāvanām kā hobijiem.

Kā pasākumu piemērus uz kuriem var iegādāties biļetes, var minēt –

  • Komēdijšovs
  • Autosacīkstes
  • Futbola vai kāda cita sporta veida mačs

 Kā mazliet izsmalcinātākus variantus piedāvājam –

  • Deju nodarbības 
  • Džeza koncerts
  • Mākslas darba izstāde

Taču vēl patīkamāka ideja, ko vīrietis tiešām novērtēs, ir kāds īpašs ielūgums uz tevis rīkotu nelielo pasākumu priekš viņa. Tas varētu būt kāršu vakars, golfa svētdiena, peintbols vai jeb kas cits, kas vīrietim liek izjust mieru vai arī tieši pretēji, adrenalīnu. Visticamāk šajā gadījumā vajadzēs arī viņa draugu palīdzību, jo šādām aktivitātēm ir vajadzīgi zināmi cilvēki, kas padarīs šo laiku neaizmirstamu.

5. Ilgtspējīgi aksesuāri

aksesuari virietim

Vēl viens dāvanas piemērs, kas ir gan praktisks, gan ilglaicīgs, ir kāds vērtīgs aksesuārs. Piemēram, stilīgas rotas vai kvalitatīvs pulkstenis. Tā ir dāvana, kas viņam būs ilgu laiku, tāpēc ir svarīgi izvēlēties labas kvalitātes produktu.

Turklāt šajā ziņā var visai daudz izpausties, jo aksesuārs kā dāvana vīrietim varētu būt arī dizaineru saulesbrilles, kvalitatīva josta vai pat naudas maks.

Un lai padarītu dāvanu vēl īpašāku, var arī piedomāt par foršu pasniegšanas veidu un iesaiņojumu. Vēl variants ir iegādāto dāvanu personalizēt. Piemēram, iegravēt uz rotaslietas kādu sveicienu vai iniciāli.

6. Lidojums ar gaisa balonu

lidojums ar gaisa balonu

Runājot par neaizmirstamām dāvanu idejām, iesakām padomāt par kādu piedzīvojumu dāvanu. Šajā gadījumā lidojums ar gaisa balonu varētu būt laba izvēle, ko apsvērt. Tā nav no lētākajām dāvanu izvēlēm, tāpēc šo dāvanu var uzdāvināt kādā īpašākā notikumā. Piemēram, kāzu jubilejā, izlaidumā vai apaļā dzimšanas dienas jubilejā.

Lidojums ar gaisa balonu ir labs veids, kā apstāties momentā un piedzīvot ko skaistu. Lidojums norit vairāku simtu metru augstumā un tas ļaus lūkoties uz skaistiem Latvijas dabas skatiem.

Ja vīrietis jau sen ir vēlējies pamēģināt lidot augstu debesīs, tad šī dāvana būs īsts sapņu piepildījums. Un noteikti dāvana, kas vēl ilgi jo ilgi paliks atmiņā.

7. Izplānots randiņš

randins divata ka davana

Arī vīriešiem patīk romantiski pārsteigumi. Vienīgi pārsteigumiem jānotiek kādā viņam neizplānotā datumā un laikā, lai viņš spētu pilnīgi relaksēties.

Izplāno, kur dosieties un ko darīsiet vai apskatīsiet. Lai padarītu to neaizmirstamu, centies darīt ko vēl kopā nedarītu viņam nezināmā vietā. Varbūt tavs partneris nav bijis uz molu Rīgas krastā. Šādu pastaigu dabā pēc tam apvienot ar pikniku vasarā, vai kādu iepriekš izpētītu restorānu turpat blakus pludmalei.

Šis punkts atšķirās no pasākumiem ar pievienoto mīlestību, ko vīrietis saņem randiņa laikā tieši no tevis. Vienkārši lieliski pavadīts laiks ar otru pusīti. Šo būtu it īpaši ieteicams darīt, ja ikdienā vīrietis ir tas aktivitāšu plānotājs.

8. Vakariņas dārgā restorānā

vakarinas restorana

Daudziem no mums mīlestība nudien iet caur vēderu. Un šādiem gardēžiem labākā dāvana varētu būt došanās uz kādu slavenu restorānu, uz kuru ikdienā parasti neiet. Tas varētu būt augstas klases restorāns, kas piedāvā īpašu vairāku kārtu maltīti. Katra gardēža sapnis!

Šī būs dāvana, ko atcerēties galvenokārt jau arī tāpēc, ka uz restorānu visforšāk ir doties ar kādu kopā. Tas varētu pārtapt par romantisku randiņu, kura laikā nobaudīt īstenus mākslas šedevrus ēdiena formātā.

9. Iecienītākā stiprā dzēriena meistarklase

viskija degustacija

Meistarklase par vīrieša iecienītāko stipro alkoholu ir lieliska dāvana, jo tā ir kā īpašs piedzīvojums viņa iecienītā dzēriena pasaulē. Iedomājies, ka viņam tiek dota iespēja uzzināt visus noslēpumus par viskiju, rumu vai jebkuru citu viņa iecienītu dzērienu tieši no ekspertiem.

Viņš varēs nogaršot dažādus dzērienus, uzzināt, kā tie tiek gatavoti, un pat apgūt foršus trikus, kā tos labāk baudīt. Tā nav dāvana tikai par iedzeršanu, bet arī par to, lai pats kļūtu par nelielu dzērienu guru. Turklāt tā ir jautra pieredze, kurā viņš var satikt citus, kam ir līdzīgas intereses, padarot šo dāvanu gan par patīkamu, gan bagātinošu.

10. Uzvalks pēc pasūtījuma

uzvalks pec pasutijuma

Pēc pasūtījuma šūts uzvalks ir laba dāvana, jo tā ļauj vīrietim justies kā zvaigznei. Ja uzvalks ir šūts tieši viņam, tas perfekti pieguļ ikvienā vietā, un tas nozīmē, ka viņš izskatās un jūtas par sevi pārliecināts. Tas nav tikai kārtējais tērps – tas ir elegants tērps, kas radīts, lai izceltu viņa stilu un personību.

Šāda veida dāvana parādīš, cik ļoti tev rūp, ieguldot līdzekļus kaut kam unikālam, kas ir tikai viņam, kaut kam, kas saka: “Tas ir radīts tieši tev un nevienam citam.” Katru reizi, kad viņš to nēsās, viņš atcerēsies, cik daudz uzmanības un pūļu esi ieguldījis, lai viņš justos īpašs. Tas nav tikai uzvalks, tas ir audumā ietīts pašapziņas stiprinājums.

Šīs ir pāris dāvanu idejas vīrietim, ko varētu apsvērt uzdāvināt nākošajos svētkos!

Cerams, ka tev, lasītāj, nu ir plašāka izpratne par to kādas dāvanas vīrietim var noteikti dāvināt.

Neesi vēl pilnīgi pārliecināts par rakstā piedāvātajām idejām? Šeit papildus raksts par dažādām dāvanām dabas mīļotājiem.

Lai izdodas pārsteigt un iepriecināt svētkos!

Komentēt