Dāvini hobijam – labākā dāvana vīrietim

Laba dāvana vīrietim ne vienmēr ir tā vienkāršākā lieta, ko atrast. Lai atrastu piemērotu dāvanu, ir jāzina, kas vīrietim jau pieder, kas viņam patiktu, kas būtu noderīgs, ko viņš jau iespējams sen vēlas. Iepirkšanās mirklī pa prātu skrien miljoniem domu, kas it nemaz neatvieglo lēmuma pieņemšanu par labu vienai vienīgajai dāvanai.

Tāpēc reizēm noder praktiskas dāvanas – tās noteikti tiks izmantotas un nekad netiks atstātas plauktiņā stāvam. It īpaši, ja dāvana ir saistīta ar vīrieša hobiju. Skaidrs, ka hobija īpašnieks tikai un vienīgi pats zina, kas viņam nepieciešams. Ja izvēlēsies dāvanu karti hobijam, tad vīrietis pats spēs atrast sev piemērotu un nepieciešamu dāvanu sava hobija attīstīšanai.

Izvēlies FromMe.lv Dāvanu kartes hobijam, lai smeltos lieliskas dāvanu idejas. Dažas no tām un citām esam uzskaitījuši šajā rakstā.

Savukārt citas, ar hobiju nesaistītas, dāvanu idejas vīrietim meklē FromMe izveidotajā rakstā ‘’Dāvanas vīrietim dzimšanas dienā’’.

Dāvanu karte moto veikalā

moto davanu karte

Ja vīrietis ir kaislīgs motosporta fans ar savu motociklu, tad Dāvanu karte moto veikalā ir labākā viņam domātā dāvana. Šis noteikti nav no lētākajiem sporta veidiem un hobijiem, jo motocikla rezerves daļas un labošana ir visai dārgi. Taču tieši tāpēc vīrietis vēl vairāk novērtēs tavu dāvanu. Tu būsi ieguldījusi kaut ko no sevis un ne vien atbalstu, bet arī iespēju vīrieša motociklam kļūt ātrākam un jaudīgākam.

Interneta veikala 4Speed piedāvājumā ir viss nepieciešamais drošai un ērtai motosezonas baudīšanai – no lietus un vēja aizsargājoši apģērbi, bruņas, ķiveres, cimdi, zābaki, somas, stiprinājumi un citi moto aksesuāri.

Tāpat 4Speed veikalā iespējams iegādāties rezerves daļas, veikt motociklu remontu, apkopi, kā arī nodot motociklu glabāšanā uz nesezonas periodu.

Preces medniekiem un makšķerniekiem

davanu karte makskerniekiem

Ja vīrieša hobijs ir medīšana, tad viņam noteikti noderēs jauni ieroči, patronas, aksesuāri vai ieroču remonts, ko piedāvā veikals ‘’Ieroči’’. Medības bieži vien nozīmē garas pastaigas pa mežiem un laukiem, tajās svarīgi ir būt uzmanīgam, precīzam un pacietīgam. Taču tik pat svarīgi ir arī nenosalt un doties medībās ar laika apstākļiem piemērotu apģērbu un zābakiem, ko arī iespējams iegādāties šajā veikalā.

Makšķerēšana, medības un cita atpūta pie dabas ir hobiji, kuros vienmēr ir noderīgas un vajadzīgas lietas, kas padara hobiju interesantāku un aizraujošāku. Te vīrietis atradīs Preces medniekiem, ko piedāvā tādi zināmi zīmoli kā SHIMANO, RAPALA, SALMO, GRAF, Browning, Mistral, 21Ponton, Remington, Dupleks, Lellier&Bellot un daudzi citi.

Par citām dāvanu idejām makšķerniekiem lasi rakstā Ko uzdāvināt makšķerniekam.

GPS sporta pulkstenis ikdienai

davanu karte sporta pulkstenim

Hobiju nav grūti pārvērst dzīves veidā. Īpaši, ja hobijs ir aktīvs dzīvesveids – sportošana, skriešana, riteņbraukšana, slēpošana, peldēšana utt. Ja vīrietis, kam meklē dāvanu, ir aktīvs un visu laiku labprāt nodarbojas ar sportu, tad lieliska dāvana viņam ir GPS sporta pulkstenis. Tas piedāvā daudzas noderīgas funkcijas, kas piemērotas gan īsteniem sportistiem, gan tiem, kas vēlas sākt kustēties vairāk un meklē motivāciju.

Piemēram, Garmin pulkstenis ļauj sekot līdzi savām aktivitātēm t.i. ikdienā noieto soļu daudzumam un distancei, tas uzskaita aktīvo laiku un fiksē sadedzinātās kalorijas. Tāpat sporta pulksteņi mēra sirds ritmu un sirdssitienu biežumu, kalpojot vienlaicīgi arī par pulsometru. Tādā veidā pulkstenis nosaka fiziskajai sagatavotībai atbilstošu un drošu treniņu režīmu.

Savukārt GPS funkcija ļauj sekot līdzi saviem noskrietajiem vai nobrauktajiem maršrutiem, kas manāmi atvieglo treniņus.

Apvienotā dāvanu karte dažādiem hobijiem

davanu karte hobijam

Ja tu nezini, kāds hobijs vīrietim patīk šobrīd – galu galā hobiji arī var mainīties, tad droša izvēle ir dāvanu karte plašai izvēlei. Tāpēc šeit vislabāk iederes universālā dāvanu karte hobijam. Tā ir universāla dāvana, kas tās saņēmējam ļaus iegādāties noderīgu lietu savam hobijam, jo tikai viņš pats vislabāk zina, kas visvairāk vajadzīgs.

Šāda dāvanu karte noteikti tiks izmantota, un iegādātās lietas tiks izmantotas gadiem ilgi un priecēs dāvanas saņēmēju. It īpaši jau tāpēc, ka piedāvājumā ir tik dažādi veikali – sportam, makšķerēšanai, rokdarbiem, muzicēšanai, snovošanai un slēpošanai, moto, mājai un dārzam utt.

Iltspējīga un ērta ūdens pudele ikdienai

davanu karte udens pudelei

Ilgtspējīga ūdens pudele ir lieliska dāvana vīrietim, kura hobijs ir ceļošana vai kāds sporta veids. Ūdens pudele ir ērts veids, kā parūpēties par to, ka dienas laikā tiek uzņemt peitiekams ūdens daudzumus, īpaši aktivitāšu laikā.

Ja vīrietis nodarbojas ar sportu, tad tieši viņam piemērota un ērta ūdens pudele būs lieliska dāvana. Turklāt mūsdienu plašajā piedāvājumā iespējams atrast pudeles katram dzīves notikumam – ērtai slinkošanai mājās, aizraujošiem ceļojumiem vai darbam ofisā. Materiāls, tilpums, pārnēsāšanas iespējas un vāciņš izsaka tiešām daudz!

Moderna un mūsdienīga dāvanas izvēle, kas piemērota īpasos svētkos un apaļās jubilejās, ir gudrā ūdens pudele. Tā tiek savienota ar telefona aplikāciju, ar kuras palīdzību var sekot līdzi patērētā ūdens daudzumam, uzlikt atgādinājumus padzerties biežāk utt.

GoPro kamera

gopro kamera

Aktīvam vīrietim, kuram patīk nodarboties ar dažādiem sporta veidiem vai doties aizraujošos piedzīvojumos, lielisks sabiedrotais būtu GoPro kamera. Tā spētu fiksēt visus vīrieša trakos un vienlīdz skaistos piedzīvojumus. GoPro kamerai raksturīgs īpaši plašs filmēšanas leņķis, turklāt to var piestiprināt uz galvas un fiksēt kadrus neizmantojot rokas.

GoPro kameras ir ūdensizturīgas, kas atļauj iemūžināt skaisto ūdens pasauli kādā eksotiskā ceļojumā vai vienkārši radīt neaizmirstamu fotosesiju baseinā. Šīs kameras ir īpaši piemērotas ātru kustību notveršanai lieliskā kvalitātē.

Tāpēc tās ir īpaši piemērotas dažādu sporta spēļu vai maču fotografēšanai. Īstenam fotogrāfijas mākslas apbrīnotājam šī dāvana būs kā nākamais solis fotogrāfijas pasaulē. Viņš noteikti priecāsies par GoPro kameru.

Dāvanu karte darba instrumentiem

darba instrumenti davanu karte

Vēl viena lieliska dāvanas ideja īstenam saimniekam ir dāvanu karte instrumentiem. Arī būvēt, celt, iekārtot un labot var būt aizraujošs hobijs. Tiem vīriešiem, kam patīk izpalīdzēt mājas darbos un tādā veidā arī radoši izpausties, noteikti noderēs dāvanu karte kādā instrumentu veikalā.

Pašai izdomāt, kādus instrumentus iegādāties, būs ļoti sarežģīti un varbūt pat neiespējami. Galu galā vīrietis pats bez šaubām zina, kādi instrumenti viņa krājumos ir jau novecojuši vai nemaz neeksistējoši. Tikai vīrietis pats varēs izvēlēties to, kas viņam patiesi nepieciešams. Dāvanu karte šai dāvanai ir vispareizākā izvēle!

Kvalitatīvas bezvadu austiņas

bezvadu austinas

Mūziku klausīties ir patīkami vienīgi tad, ja tā tiek atskaņota labā kvalitātē. Tik līdz tiek pierasts pie augstas kvalitātes atskaņotājiem, skaļruņiem vai austiņām – atpakaļ ceļa nav. Bezvadu austiņas no interneta veikala 707.lv ir lieliskas kvalitātes austiņas ar piemērotu cenas attiecību. Veikalā pieejami tādi zīmoli kā Apple, BEATS, Guess, JBL, Philips, Samsung, Sony un daudzas citas.

Iepazīstini vīrieti ar patiesi labu mūzikas kvalitāti, uzdāvinot lieliskas austiņas. Turklāt austiņas nekad nevar būt par daudz, jo tās nemitīgi tiek pazaudētas vai salauztas. Un, lai atbrīvotos no vadu mūžīgās atdalīšanas, uzdāvini vīrietim iespēju tikt pie bezvadu austiņām. Tās ir daudz ērtākas un vienkāršāk lietojamas nekā parastās austiņas, saglabājot lielisku kvalitāti.

PlayStation 4 spēles

ps4 speles virietim

Spēļu konsole PlayStation ir ne vien zināma jebkuram vīrietim, bet noteikti ir arī vairākumā īpašumā. Spēļu spēlēšana kādā brīvā dienas brīdī ir relaksējoša un palīdz uz mirkli aizmirst stresu, nesaskaņas un satraukumus. PlayStation 4 (PS4) ir viena no pirktākajām spēļu konsolēm visā pasaulē. Spēļu konsolei bez pašām spēlēm būtu maza jēga, tādēļ visi lielākie video spēļu veidotāji steidz pielāgoties tendencēm.

Interneta veikals 707.lv piedāvā plašu PS4 spēļu izvēli. Ikviens vīrietis, kuram pieder spēļu konsole, zinās par tādām spēlēm kā FIFA; Uncharted 4 : a thief’s end; Horizon zero dawn; Mortal Combat, UFC un daudzas citas, kas ir pieejamas veikala piedāvājumā.

Taču nekad īsti nevar zināt, kas jau ir vai nav vīrieša spēļu kolekcijā. Tāpēc rūpīgi izpēti, kādas spēles viņam jau ir vai arī sniedz vīrietim iespēju pašam izvēlēties sev vēlamākās PlayStation 4 spēles, un iepriecini no sirds ar veikala dāvanu karti.

Latvietis cepure

latvietis davanu karte

Ja dāvanas saņēmējs vienmēr ģērbjas stilīgi un labprāt atbalsta latviešu dizainu, mums ir lielisks zīmols, ko piedāvāt. Brends Latvietis ir nu jau visai pazīstams uzņēmums visā Latvijā. Tas zināms ar smalku un elegantu uzrakstu Latvietis vai Latviete. Šis zīmols latviešiem ir īpaši iepaticies, jo tas ir veids kā vienkārši, bet tomēr radoši lepoties ar savu valsti un to, no kurienes esam.

Zīmols piedāvā vairākus produktus, to starp, kreklus, džemperus, aproces un cepures. Latvietis cepure ir īpaši stilīgs aksesuārs, kas noteikti iepriecinātu vīrieti. Ja vīrietis valkā cepures, tad to kolekcijai šis būs īpašs papildinājums. Turklāt cepures tāpat kā sievietēm kurpes vai somiņas – nekad nevar būt pat daudz.

Atbalsti vietējo ražotāju dizainu un iemāci arī draugiem un tuviniekiem lepoties ar pašmāju produktiem un zīmoliem!

Peldbaseina abonaments

baseina abonements

Peldēšana ir ļoti veselīga un vienlaicīgi trenē teju vai visas ķermeņa muskuļu grupas, tāpēc šo aktivitāti vērts piekopt regulāri. Taču bieži vien to neizmantojam. Kārtīgi izpeldamies vienīgi vasaras sezonā ezeros, upēs, dīķos un jūrā.

Tāpēc uzdāvini vīrietim peldbaseina abonementu uz mēnesi, lai viņš var izbaudīt ūdens priekus arī rudens un ziemas vēsajos mēnešos. Iespējams, viņam iepatiksies un viņš sāks nodarboties ar šo sporta veidu regulāri un pārvērtīs to par savu hobiju.

Rīgas Olimpiskais centrs piedāvā apmeklēt 50m baseinu ar skatu uz pašām Skanstes ēkām. Baseinu apmeklējot, vīrietis varēs peldēt un baudīt skaisto skatu. Logi ir pa visu sienu, tāpēc telpā ir īpaši gaiši un omulīgi. Peldbaseina abonements ir lieliska dāvana vīrietim – mīļotajam, vīram, draugam vai brālim.

Armijas apģērbs

armijas apgerbs

Ja meklē dāvanu armijas vīram, tad noderīgas dāvanas izvēle ir pašsaprotama. Armijā nepieciešams īpašs apģērbs – dažādas vestes, kamoflāžas bikses, krekli, āra jakas, mugursomas, kā arī piederumi pārgājieniem un nakšņošanai mežā. Bieži vien armijas galvenais pamatprincips ir izdzīvošana dabā, tāpēc vīrietim lieti varētu noderēt kāds jauns apģērba gabals, maskēšanās kostīms, ēdiena trauki vai jauna telts, piemēram.

Armijas apģērbs ir vienmēr noderīga dāvana vīrietim, kurš iestājies armijā. Turklāt viņš to noteikti novērtēs. Šī dāvana būs kā lielisks veids pateikt viņam milzīgu paldies un izrādīt to, ka gan tu, gan mēs visi pārējie novērtējam viņa darbu un pūles.

Uzzini, kas viņam ir patiesi nepieciešams vai arī iegādājies kaut ko tādu, kā nekad nevar būt par daudz. Veikala produkcija ir ļoti plaša un piemērota jebkuram armijas vīram, jebkurā situācijā.

Armijas zābaki vīrietim

armijas zabaki

Lieta, kas armijas vīrietim noteikti ir nepieciešama, ir armijas zābaki. Tie tomēr ir pieejami dažādos veidos un krāsās, taču labi armijas zābaki tiek valkāti visu laiku. Tāpēc tie arī mēdz nonēsāties. Esam droši, ka armijas vīram jaunu zābaku pāris nekad nebūs lieks. Veikals Lapa vīriem ir zināms ar plašu produktu klāstu armijai, un zābaku sadaļa nav izņēmums.

Piedāvājumā ir vairāki desmiti dažādu armijas zābaku veidu, to starp, īsāki un garāki zābaki, piemēroti lietus apstākļiem ar neslīdošām zolēm, izturīgi un kvalitatīvi zābakai ar lielisku cenas attiecību. Pieejami arī termo zābakai ar alumīnija un filca pārklājumu, garantējot siltumu pat visaukstākajās naktīs. Izvēlies, tavupārt, vīrietim nepieciešamos zābakus un viņš noteikti būs pateicīgs.

Vairāk par hobija dāvanu karti lasi rakstā Gift card in a hobby shop – the perfect gift for him.

Lai izdodas atrast lielisku dāvanu un patiesi iepriecināt!

Komentēt