Kāda ir laba termokrūze pārgājienam?

Dodoties pārgājienā ir svarīgi ņemt līdzi pietiekami daudz ko padzerties. Vai tas ir garāks vai īsāks pārgājiens, noteikti līdzi nepieciešams šķidrums. Protams, līdzi ir nepieciešams ūdens, bet pārgājienos noder arī kāds silts dzēriens un tā pārnēsāšanai noderēs laba termokrūze.

Termokrūze ir ērts veids, kā pārgājienā sev paņemt līdzi karstu dzērienu. Atšķirībā no termosa, termokrūze būs vieglāka, ērtāk lietojama un neaizņems daudz vietas. Laba termokrūze saglabās tajā esošā dzēriena temperatūru visa pārgājiena laiku.

Šajā rakstā būs iespējams uzzināt par to, kāda būs piemērotākā termokrūze pārgājienam un kāpēc. Lieliskas termokrūzes, no kurām liela daļa ir minētas šajā rakstā ir iespējams atrast internetveikalā UdensPudele.lv kategorijā Termokrūzes.

Stanley termokrūzes, kas vērstas uz atpūtu dabā

Termokrūze Stanley NeverLeak

Stanley jau vairāk nekā 100 gadus ražo termo produktus, kas ir ilgstspējīgi un turpina attīstīties. Stanley zīmols ir atpazīstams visā pasaulē savu kvalitāti. Stanley produkcijas vispopulārākie produkti ir termosi un termokrūzes. Iesakām aplūkot internetveikalā UdensPudele.lv pieejamās šī zīmola termokrūzes kategorijā Stanley termokrūzes.

No plašā Stanley termokrūžu klāsta vēlamies izcelt termokrūzi Stanley NeverLeak. Šī termokrūze ir pieejama 3 izmēros- 250ml, 350ml un 470 ml. Termokrūzei ir slēdža mehānisms, kurš nodrošina 100% drošību pret noplūdēm, kas būs lielisks pluss to pārnēsājot somā pārgājienā. Šo vāciņu ir iespējams atvērt, atbīdot tā augšējo korpusu. 

Stanley NeverLieak termokrūzes termonoturība salīdzinājumā ar tās mazo izmēru ir ievērojami pozitīva. 470ml termokrūze dzērienu karstu noturēs līdz 7 stundām un 350ml krūze līdz 5 stundām. Stanley zīmols piedāvā augstas kvalitātes termokrūzes, tāpēc šī termokrūze būs lieliski piemērota pārgājienam- tā ir izturīga, droša pret noplūdēm un kalpos mūžīgi.

Esbit termokrūzes un to praktiskums

Termokrūze Esbit Majoris 450ml

Esbit zīmols ir nācis no Vācijas un pastāv jau no 1936. gada. Tā produkti ir zināmi ar to praktisko funkcionalitāti un lielisko termoizolāciju. Šis zīmols ir slavens starp slēpotājiem, medniekiem karavīriem u.c.

No Esbit produkcijas klāsta vēlamies izcelt termokrūzi Esbit Majoris 450ml. Tā ir izturīga un droša aktīvai atpūtai. Krūzei ir skrūvējams vāciņš, kas pasargās no noplūdēm. Tās vāciņam ir rokturis, kas noderēs ērtai pārnēsāšanai, atvēršanai un lietošanai. Sī roktura dēļ krūzi ir iespējams piesiet pie mugursomas.

Kompānijas Esbit termokrūzes izceļas ar lielu termonoturību. Esbit Majoris saglabās dzērienu karstu vides temperatūrā 20 °C ± 2 °C un dzēriena temperatūru 98 °C uzpildīšanas brīdī, dzēriena temperatūra pēc 6 stundām ir aptuveni 70 °C. Šī noteikti ir laba temrokrūze, kas noteikti noderēs kā īsākos, tā arī garākos pārgājienos.

Calmelbak termokrūzes ar inovācijām

Termopudele Camelbak Mulltibev 600ml

Camelbak ir zīmols, kas radies ar domu atrast inovatīvu risinājumu pietiekama ūdens uzņemšanai esot kustībā. Visvairāk tas ir atpazīstams ar kvalitatīvajām pudelēm ikdienai un sportam. Šis zīmols tiecas tikai pēc augstākās kvalitātes savos produktos un tas neatšķiras arī termokrūzēs.
 
No šī inovatīvā zīmola noteikti izcelsim Termopudeli Camelbak Multibev 600ml. Tās nosaukums ir termopudele, bet tai ir noņemama apakša, ko var izmantot kā 500ml termokrūzi. Pudelei ir iespējams vāciņa augšdalā ievietot tās silikona vāciņu vai tējas maisiņus, kas noderēs pārgājienā.
 
Pudelē dzēriens saglabāsies karsts līdz pat 16 stundām, taču termokrūzē 4 stundas. Lielisks variants dodoties pārgājienā divatā. Pudele ir ir droša pret noplūdēm, tāpēc to var pārnēsāt somā, kā arī tās vāciņš ir aprīkots ar rokturi ērtai pārnēsāšanai vai piestiprināšanai pie somas.

Ja pēc raksta izlasīšanas sāc apdomāt, vai tavam pārgājienam piemērtotāks nebūtu termoss, tad iesakām ieskatīties mūsu rakstā Termoss vai termokrūze: ko izvēlēties?

Ja vēlies uzzināt vairāk par ūdens pudelēm un atrast piemērotāko pārgājienam no mūsu ūdens pudeļu topa, iskaties rakstā TOP ūdens pudeles.

Komentēt