Pašdarinātas dāvanas Ziemassvētkos

Ziemassvētkos galvenais ir caur dāvanām nodotais siltums un jaukas sajūtas, tāpēc īpaši forši šajos svētkos ir veidot dāvanas paša rokām. Tas padara dāvanu sagatavošanas procesu ne vien daudz interesantāku, bet arī ļauj tev padomāt radoši un pilnveidoties. Tādējādi izdodas ietaupīt naudas līdzekļus un vienlaikus palutināt mīļos cilvēkus tev apkārt ar ko patiešām īpašu un oriģinālu.

Dāvanas Ziemassvētkos ir dažādas – tās var būt paša darinātas, praktiskas un noderīgas, skaistas un atmiņu raisošas. Tomēr pašu veidotas dāvanas ne tikai apkopo visas tās īpašības, bet arī ko vairāk. Tās veido daudz lielāku vērtību. Tajās ir ieguldītas pūles, jaukas emocijas un laba vēlējumi, kas Ziemassvētkos ir pats galvenais.

Šajā rakstā lasi par to, kāpēc dāvināt pašdarinātas dāvanas un kā jau esošām dāvanām piešķirt kādu paša taisītu papildinājumu.

Kāpēc dāvināt pašdarinātas dāvanas

Pašdarinātas dāvanas sniedz īpašu emocionālo vērtību dāvanai. Pirmkārt, paša darināts apsveikums būs pilnībā unikāls un oriģināls. Tādu nekur citur saņemt nebūs iespējams. Pat, ja iedvesmosies no kā līdzīga vai mēģināsi attēlot kādu dāvanas ideju, tevis paša gatavota dāvana būs neatkārtojama un unikāla. Ziemassvētki ir īpaši sentimentāli svētki un šāds žests šajos svētkos tiks neaprakstāmi novērtēts.

Kā veidot pašdarinātas dāvanas?

Ir vairāki veidi, kā izveidot pašam savas dāvaniņas – veidot tās no nulles vai jau kādai gatavai dāvanai piešķirt kaut ko no sevis. To skaisti aplīmēt, apzīmēt vai kā citādi izrotāt. Tomēr pašdarinātu dāvanu veidošanā bieži vien noderīgas ir dažādas rokdarbu prasmes un citas radošās priekšrocības.

Šādas prasmes pavisam vienkārši var attīstīt. Dažādi hobiji, kas iekļauj gleznošanu vai zīmēšanu, dekupāžu vai stikla apgleznošanu, kaligrāfiju vai poēmu rakstīšanu. Tas viss var pārtapt par ļoti noderīgu prasmi ikdienā un it īpaši radošu dāvanu izveidošanā. Kursi un meistarklases ir vienkāršākais veids, kā ātri mācīties un apgūt dažādas radošās nodarbes.

Papildinājums citai dāvanai

Pašdarinātai dāvanai noteikti nav jābūt lielai – tiks novērtēts arī tas, ja kādai citai dāvanai būs pievienota neliela pašdarināta dāvaniņa. Kāds nieciņš, svētku ornaments, apsveikuma kartiņa vai kas cits, taču galvenais, ka no tevis un paša rokām radīts.

Dāvana veselībai

Baseina abonements ir lieliska dāvanas ideja, ko iespējams papildināt ar pašdarinātām zemūdens brillēm. Tās var nokrāsot, skaisti aplīmēt un izveidot individuālu dizainu.

Vai, piemēram, uzdāvini saņēmējam SPA atpūtu, klāt izveidojot mājās taisītu cukura ādas skrubi. Tādejādi pēc izbaudītajām procedūrām SPA var turpināt arī mājās.

Skaistumkopšana ir ļoti svarīga daļa no veselīga dzīvesveida. Uzdāvinot šādu dāvanu, jūs parādat, ka jums rūp saņēmēja veselībā. Cilvēkam, kuram sanāk atvēlēt mazāk laika tam, iespējams tiks iedvesmots vairāk pie tā piedomāt. Galu galā veselīgs dzīvesveids un skaistumkopšana ir kā hobijs ar.

Dāvanu karte praktiskiem pirkumiem

Lieliska ideja ir arī Dāvanu karte praktiskiem pirkumiem ar pašdarinātu auduma somu citiem pirkumiem. Dāvanu karte ir lieliska galvenā dāvana, kas ļaus saņēmējam pašam izvēlēties kārotāko veikalu pirkumu veikšanai. No tevis pašdarināta auduma soma, zinot, cik ļoti modē tās šobrīd ir.

Garda maltīte mājās vai restorānā

Ja tev padodas un patīk ēst gatavošana, tad laba dāvana var būt arī kāds tevis paša gatavots našķis vai varbūt veselas vakariņas. Pārsteidz savējos ar pavisam ko jaunu – izvēlies kādas virtuves ēdienus, ko vēl neesi gatavojis. Izveidot gan uzkodas, gan pamatēdienu. Varbūt vel sataisi gardus kokteiļus. Tā svētku vakars bez šaubām būs izdevies.

Ja pats gatavošanā noteikti neesi eksperts, bet tavējiem mīlestība iet caur vēdēru, tad noderēs arī dāvanu karte kādā restorānā. Dāvanu karte restorānā var tikt papildināta ar paša kausētām svecēm romantiska vakara turpinājumam mājās. Ideju un iespēju ir daudz!

Vēl joprojām šaubies? Iepazīsties ar to, kādu brīvību piešķir restorānu dāvanu karte rakstā Dāvanu karte restorānā draugiem un kolēģiem.

Pašdarinātas joku dāvanas jautrākam vakaram

Viens no pašdarinātu dāvanu veidiem ir joku dāvanas. Tās ir smieklīgas un ar to palīdzību iespējams padarīt svētku vakaru par ļoti interesantu un asprātīgu notikumu.

Ja joku dāvana tiek pasniegta pirms patiesās dāvanas, tad ir ļoti interesanti vērot dāvanas saņēmēja reakciju. Iedomājies viņa sejas iztreiksmi, kad viņam uzdāvināta, piemēram, grāmatzīme no konfekšu papīrīša vai zīmuļu komplekts jaunam tetovējumam. Te ir vaļa radošajai izdomai!

Turklāt arī dāvanu kartes pasniegšanā iespējams radoši izpausties un padarīt to personisku. Viss, kas nepieciešams, ir skaists iesaiņojuma papīrs un trāpīgs apsveikuma teksts. Lasi FromMe rakstā, kā Iesaiņot dāvanu karti un padarīt to par īpaši jauku apsveikumu.

Kvalitatīva alkohola pudele ietērpta konfekšu kleitā

Kvalitatīva vīna, šampanieša vai stiprā alkohola pudele ir klasiska dāvana. Tā ir īpaši izdevīga tad, ja dāvana jānopērk pēdējā brīdī. Ja gadījumā, tu pats mājās gatavo savu brūvējumu vai esi gatavs to izmēģināt, noteikti aspver to uzdāvināt. Paša gatavots dzēriens būtu jauka dāvana.

Ja to darīt neproti vai negribi, tad vienmēr var nopirkt pudeli veikalā un piešķirt tai pašdarinātu vērtību. Piemēram, ietērpt pudeli konfekšu kleitā. Nopērc konfektes un aplīmē tās viscaur pudelei. Izveidosies garda piramīda ar konfektēm!

Pašdarināta galda spēle jautrībai

Izveidot savu galda spēli kā dāvanu ir lielisks un personisks veids, kā apvienot jautrību un personīgo piesitienu. Tā ļauj jums unikālā dāvanā ielikt savu radošumu un pārdomu. Lai sāktu, padomājiet par saņēmēja interesēm, iecienītākajām tēmām vai kopīgām atmiņām, ko varētu iekļaut spēlē.

Jūs varat no jauna izveidot spēles laukumu, figūriņas un noteikumus vai pielāgot jau esošu veidni, lai tā atbilstu jūsu redzējumam. Personalizētas galda spēles izgatavošana ne tikai demonstrē jūsu radošumu, bet arī sniedz iespēju kvalitatīvi pavadīt laiku kopā. Iedvesmai piedāvājam iepazīties ar Latvijā ražotājām spēlēm.

Neatkarīgi no tā, vai tā ir uz kopīgu pieredzi balstīta sīkumu spēle, stratēģiska spēle, kas norisinās viņu dievinātā fantāzijas pasaulē, vai jautrs klasiskas galda spēles paveids. Jūsu personalizētais darbs būs vērtīga un izklaidējoša dāvana. Tāpēc metiet kauliņus, samaisiet kārtis un dodieties neaizmirstamu mirkļu radīšanas ceļojumā ar savu unikālo galda spēles dāvanu.

Paldies, ka lasīji mūsu rakstu! Cerams, ka devām kaut kripatiņu iedvesmas un kersieties pie darba.

Lai rosinās radošā iedvesma un izdodas pārsteigt tuviniekus ar skaistām mājās gatavotām dāvanām!

Komentēt