Pašdarinātas dāvanas Ziemassvētkos

Ziemassvētkos galvenais ir caur dāvanām nodotais siltums un jaukas sajūtas, tāpēc īpaši interesanti šajos svētkos ir veidot dāvanas paša rokām. Tas padara dāvanu sagatavošanas procesu ne vien daudz interesantāku, bet arī ļauj tev padomāt radoši un pilnveidoties. Tādējādi izdodas ietaupīt naudas līdzekļus un vienlaikus palutināt mīļos cilvēkus tev apkārt ar ko patiešām īpašu un oriģinālu.

Dāvanas Ziemassvētkos ir dažādas – tās var būt paša darinātas, praktiskas un noderīgas, skaistas un atmiņu raisošas. Tomēr pašu veidotajām dāvanām ir daudz lielāka vērtība. Tajās ieguldītas pūles, jaukas emocijas un laba vēlējumi, kas Ziemassvētkos ir pats galvenais.

Šajā rakstā lasi par to, kāpēc dāvināt pašdarinātas dāvanas un kā jau esošām dāvanām piešķirt kādu paša taisītu papildinājumu.

Kāpēc dāvināt pašdarinātas dāvanas

Pašdarinātas dāvanas sniedz īpašu emocionālo vērtību dāvanai. Pirmkārt, paša darināts apsveikums būs pilnībā unikāls un oriģināls. Tādu nekur citur saņemt nebūs iespējams. Pat, ja iedvesmosies no kā līdzīga vai mēģināsi attēlot kādu dāvanas ideju, tevis paša gatavota dāvana nebūs nevienam citam. Ziemassvētki ir īpaši sentimentāli svētki un šāds žests šajos svētkos tiks neaprakstāmi novērtēts.

Kā veidot pašdarinātas dāvanas?

Ir vairāki veidi, kā izveidot pašam savas dāvaniņas – veidot tās no nulles vai jau kādai gatavai dāvanai piešķirt kaut ko no sevis. To skaisti aplīmēt, apzīmēt vai kā citādi izrotāt. Tomēr pašdarinātu dāvanu veidošanā bieži vien noderīgas ir dažādas rokdarbu prasmes un citas radošās priekšrocības.

Šādas prasmes pavisam vienkārši var attīstīt. Dažādi hobiji, kas iekļauj gleznošanu vai zīmēšanu, dekupāžu vai stikla apgleznošanu, kaligrāfiju vai poēmu rakstīšanu – šis viss pārtop par ļoti noderīgu prasmi ikdienā un it īpaši radošu dāvanu izveidošanā. Kursi un meistarklases ir vienkāršākais veids, kā ātri mācīties un apgūt dažādas radošās nodarbes.

Papildinājums citai dāvanai

Pašdarinātai dāvanai noteikti nav jābūt lielai – tiks novērtēts arī tas, ja kādai citai dāvanai būs pievienota neliela pašdarināta dāvaniņa. Kāds nieciņš, svētku ornaments, apsveikuma kartiņa vai kas cits, taču galvenais, ka no tevis un paša rokām radīts.

Baseina abonements ir lieliska dāvanas ideja, ko iespējams papildināt ar pašdarinātām zemūdens brillēm – tās var nokrāsot, skaisti aplīmēt un izveidot individuālu dizainu. Vai, piemēram, uzdāvini kādam SPA atpūtu, klāt izveidojot mājās taisītu cukura ādas skrubi, lai pēc izbaudītajām procedūrām SPA var turpināt arī mājās. Lieliska ideja ir arī Dāvanu karte praktiskiem pirkumiem ar pašdarinātu auduma somu citiem pirkumiem. Dāvanu karte restorānā var tikt papildināta ar paša kausētām svecēm romantiska vakara turpinājumam mājās. Ideju ir daudz!

Viens no pašdarinātu dāvanu veidiem ir joku dāvanas. Tās ir smieklīgas un ar to palīdzību iespējams padarīt svētku vakaru par ļoti interesantu un asprātīgu notikumu. Ja joku dāvana tiek pasniegta pirms patiesās dāvanas, tad ir ļoti interesanti vērot dāvanas saņēmēja reakciju, kad viņam uzdāvināta, piemēram, grāmatzīme no konfekšu papīrīša vai zīmuļu komplekts jaunam tetovējumam. Te ir vaļa radošajai izdomai!

Turklāt arī dāvanu kartes pasniegšanā iespējams radoši izpausties un padarīt to personisku. Viss, kas nepieciešams, ir skaists iesaiņojuma papīrs un trāpīgs apsveikuma teksts. Lasi FromMe rakstā, kā Iesaiņot dāvanu karti un padarīt to par īpaši jauku apsveikumu.

Lai rosinās radošā iedvesma un izdodas pārsteigt tuviniekus ar skaistām mājās gatavotām dāvanām!

Komentēt