ColorWoodLatvia- koka stendu un kastu ražotājs

Ja kādreiz esi saskāries ar preču izvietošanas nepieciešamību, tad saprotams, ka ikvienam interesē stendi, kuri ir stilīgi, pielāgojas tavam produktam un ir par saprātīgu samaksu. ColorWoodLatvia ir tas uzņēmums, kurš ražo koka stendus, apvienojot visas paterētāja vajadzības.

ColorWoodLatvia ir koka reklāmas mēbeļu uzņēmums, kas rada:

 • Koka stendus un displejus tirdzniecības veicināšanai;
 • Koka kastes mājai un biznesam;
 • Nestandarta galdniecības preces – dekori un butaforija;
 • Nodrošina arī pakalpojumus – stendu krāsošanu, logotipu iedzedzināšanu un apdruku;
 • Uzņēmums ir pretīmnākošs, tāpēc piedāvā arī kosnultācijas un ieteikumus.

Par saviem patstāvīgiem sadarbības partneriem firma var saukt TOP Latvijas un Eiropas zīmolus, kā alus darbnīca Cēsu Alus, Merrild, Jameson, Guiness, Radisson Blue, Valdo, Estrella. Visiem šiem zīmoliem ColorWoodLatvia ir veidojis visdažādāko krāsu un formu koka stendus un kastes, sākot no koka kastēm ar apdruku līdz pat veseliem koka izstāžu stendiem.

Uzņēmuma pārliecība

ColorWoodLatvia pamatmērķis ir kvalitatīvu koka stendu ražošana. Tomēr atšķirībā no citiem mēbeļu ražotājiem, uzņēmums iestājas par atbildīgu resursu izmantošanu un videi draudzīgu ražošanu. Tāpēc uzņēmums savos darbos ievēro vairākas pamatnostādnes, piemēram:

 • Koksnes iegūšana notiek dabai draudzīgā veidā un produkcijas ražošanā izmantotie izejmateriāli nāk no labi apsaimniekotiem mežiem;
 • Tiek precīzi noskaidrotas klienta vajadzības, noskaidrota informācija par produktu, lai nepiedāvātu nevajadzīgus risinājumus;
 • Koka krāsošanai tiek izmantota uz ūdens bāzes veidota, veselībai un dabai nekaitīga krāsa.

Produkcija – koka stendi un kastes

ColorWoodLatvia ir uzņēmums, kas ļoti rūpējas par klientu, cenšoties veidot stendus, kas atbilst konkrētā ražotāja poduktam. Tomēr, ja klientam nav augstu prasību un ir vienāršas vēlmes, ColorWoodLatvia ir sagatavojusi desmitiem sagatavju, kas piemērotas kā maziem, tā lieliem uzņēmumiem, šeit būs dažas no tām :

 1. Trepes veida 4 plauktu stends:

Universāla pielietojuma kompakti saliekami koka stendi, kurā prece būs labi pārskatāma, pateicoties ergonomiskam plauktu izvietojumam. Trepes veida 4 plauktu stends ir viens no populārākajiem modeļiem, kura pielietojums ir ne tikai veikali un tirdzniecības vietas, bet tas labi iederas kā praktiska mēbele mājās un birojā.

Trepes veida 4 plauktu stends

2. Vīna stends no 6 kastēm

Ietilpīgs vīna, dzērienu, augļu, beķerejas produktu tirdzniecības stends no slīpi novietotām 6 koka kastēm. Pateicoties slīpajam novietojumam, produkcija pircējam ir viegli apskatāma.

vina stends no 6 kastem

Galda stendi

Tāpat kā uzņēmumu produktiem, tāpat arī stendiem ir savi izmēri. No koka gatavotie galda stendi bieži vien noderēs pārdevējiem, kas ražo smalkākas lietas, piemēram kā, ziepes, šampūnus un rotaslietas. Mazie un kompaktie galda stendi ir viegli transportējami, ātri saliekami.

 1. Galda stendi EKO precēm

Galda stendi pārtikas preču tirdzniecības veicināšanai un brenda vērtības celšanai. Šādi galda stendi eko precēm paredzēti novietošanai kases zonās vai pircēju acu augstumā. Eko stils savienojumā ar mūsdienīgām brendinga iespējām.

Galda stendi eko precem

2. Galda finiera stendi

Galda finiera stendi ir paredzēti preču izvietošanai tirdzniecības vietās. Finieris ir pateicīgs materiāls, kas saglabā taisnu formu, savukārt, uz gludās virsmas veiksmīgi var realizēt kā vienkrāsu, tā pilnkrāsu apdruku.

Galda finiera stendi

3. Pakāpienu galda stends

Būtiska mārketinga sastāvdaļa ir veiksmīgi izvietot preces, lai vislabāk parādīt to labākās īpašības. Šis galda trīspakāpju stends, lai uz tā izvietotu pudeles, burkas vai citus iepakojumus. Galda stends no līmēta priedes masīvkoka – pakāpienu galda stends ar iefrēzētām iedobēm.

Pakapienu galda stends

Koka kastes

ColorWoodLatvia piedāvā arī pašu veidotas un krāsotas koka kastes, piedāvājot plašu krāsu un beiču toņu izvēli. Kastes tiek krāsotas tikai ar ekoloģiskām krāsām un beicēm, kuras ražotas uz ūdens bāzes. Koka kastes var pielietot gan mājsaimniecības darbos, gan tirdzniecības vietu aprīkošanai, vai tās var kalpot kā moderns dizaina elements.

Uzņēmums sniedz iespēju klientiem pašiem izvēlēties viņu iecerētos kastes modeļus. Ja gadījumā ir iepaticies kāds no gatavajiem kastu modeļiem, ražotājam nav problēmu tos pārkrāsot, iededzināt vai apdrukāt ar logotipu. Gatavu kastu modeļu ir daudz un katrs atsķiras ar atsevišķām detaļām, eksistē tādas kastes kā:

 • Koka vīna kastes;
 • Finiera kastes;
 • Daudzkrāsu koka kastes ;
 • Armijas stila koka kastes;
 • Koka kastes džinsu krāsā;
 • Koka kurpju lāde;
 • Koka kastes ar pilnu apdruku un vēl.

Logotipa piemērošana koka kastēm

kastes ar apdruku

ColorWoodLatvia stendus ražo uz pasūtījuma, uzņēmums piedāvā izmēru pielāgošanu, krāsu izvēli un logo apdrukas iespējas. Kastes iespējams personalizēt ar sietspiedi vai digitālajo druku. Drukai ir pieejamas vairākas krāsas un var apdrukāt iepriekš krāsotas kastes.

Zīmoga spiedumus firma iesaka mazām tirāžām, jo šī metode ir ar salīdzinoši lēta. Mazām tirāžām spiedumu veic ar rokām, tādēļ tas var nebūt precīzi vienā un tajā pašā vietā.

Izvēlies labāko ražotāju – ColorWoodLatvia

Visbeidzot, ColorWoodLatvia tirgū izceļas kā vadošais koka statīvu un kastu ražotājs, kas lieliski apvieno stilu, funkcionalitāti un pieejamību. Tiecoties apmierināt to uzņēmumu unikālās vajadzības, kuriem nepieciešami efektīvi eksponēšanas risinājumi ColorWoodLatvia produkti izstrādāti, lai uzlabotu preču noformējumu un būtu pielāgoti katra klienta īpašajām prasībām.

Cerams, ka Jums patika un noderēja šis raksts. Ja esat izlēmis, ka ColorwoodLatvia stends Jums būs īstais, rakstā Ieteikumi stenda iekārtošanai tirdziņos varēsiet izlasīt kā to efektīvi iekārtot.

Komentēt