ColorWoodLatvia- koka stendu un kastu ražotājs

Ja esi uzņēmējs, tad zini, ka ne reti ir grūti atrast stendus, kuri ir stilīgi, pielāgojas tavam produktam un ir ar saprātīgu samaksu. Firma ColorWoodLatvia ir tie, kas kā koka stendu ražotājs, šīs visas īpašības cenšas apvienot savos darbos.

ColorWoodLatvia ir koka reklāmas mēbeļu ražotājfirma, kas rada :

 • koka stendus un displejus tirdzniecības veicināšanai ;
 • koka kastes mājai un biznesam ;
 • nestandarta galdniecību-dekorus un butaforiju izgatavošanu;
 • un nodarbojas ar savu stendu krāsošanu, logotipu iedzedzināšanu un apdruku.

Par saviem patstāvīgiem sadarbības partneriem firma var saukt TOP Latvijas un Eiropas zīmolus, kā alus darbnīca Cēsu Alus, Merrild, Jameson, Guiness, Radisson Blue, Valdo, Estrella. Šiem visim zīmoliem ColorWoodLatvia ir veidojis visdažādāko krāsu un formu koka stendus un kastes, sākot no koka kastēm ar apdruku līdz pat veseliem koka izstāžu stendiem.

Firmas pārliecība

ColorWoodLatvia virzība ir kvalitatīvu koka stendu ražošana. Tomēr atšķirībā no citiem mēbeļu ražotājiem, firma iestājas par atbildīgu resursu izmantošanu un draudzīgumu pret dabu. Tāpēc firma savos darbos ievēro vairākas pamatnostādnes, piemēram:

 •  koksnes iegūšana notiek dabai draudzīgā veidā un produkcijas ražošanā izmantotie izejmateriāli nāk no labi apsaimniekotiem mežiem ;
 • tiek precīzi noskaidrotas klienta vajadzības, pajautāta informācija par produktu, lai nepiedāvātu nevajadzīgus risinājumus ;
 •  koka krāsošanai tiek izmantota uz ūdens bāzes veidota, veselībai un dabai nekaitīga krāsa.

Produkcija – koka stendi un kastes

ColorWoodLatvia ir uzņēmums, kas ļoti rūpējas par klientu, cenšoties veidot stendus, kas atbilst konkrētā ražotāja poduktam. Tomēr, ja klientam nav augstu prasību un ir vienāršas vēlmes ColorWoodLatvia ir sagatavojusi desmitiem sagatavju, kas piemērotas kā maziem, tā lieliem uzņēmumiem, šeit būs dažas no tām :

Trepes veida 4 plauktu stends

Trepes veida 4 plauktu stends

Universāla pielietojuma kompakti saliekami koka stendi, kurā prece būs labi pārskatāma, pateicoties ergonomiskam plauktu izvietojumam. Trepes veida 4 plauktu stends ir viens no populārākajiem modeļiem, kura pielietojums ir ne tikai veikali un tirdzniecības vietas, bet tas labi iederas kā praktiska mēbele mājās un birojā.

Vīna Stends no 6 kastēm

Vīna Stends no 6 kastēm

Ietilpīgs vīna, dzērienu, augļu, beķerejas produktu tirdzniecības stends no slīpi novietotām 6 koka kastēm. Pateicoties slīpajam novietojumam, produkcija pircējam ir viegli apskatāma.

Galda stendi

Tāpat kā uzņēmumu produktiem, tāpat arī stendiem ir savi izmēri. No koka gatavotie galda stendi bieži vien noderēs pārdevējiem, kas ražo smalkākas lietas kā, ziepes, šampūnus un rotaslietas. Mazie un kompaktie galda stendi ir viegli transportējami, ātri saliekami.

Galda stendi eko precēm

Galda stendi eko precēm

Galda stendi pārtikas preču tirdzniecības veicināšanai un brenda vērtības celšanai. Šādi galda stendi eko precēm paredzēti novietošanai kases zonās vai pircēju acu augstumā. Eko stils savienojumā ar mūsdienīgām brendinga iespējām.

Galda finiera stendi

Galda finiera stendi

Galda finiera stendi preču ir paredzēti izvietošanai tirdzniecības vietās. Finieris ir pateicīgs materiāls, kas saglabā taisnu formu, savukārt, uz gludās virsmas veiksmīgi var realizēt kā vienkrāsu, tā pilnkrāsu apdruku.

Pakāpienu galda stends

Pakāpienu galda stends

Galda stends no līmēta priedes masīvkoka – pakāpienu galda stends ar iefrēzētām iedobēm.

Koka kastes

kastes

ColorWoodLatvia piedāvā arī pašu veidotas un krāsotas koka kastes, piedāvājot plaša krāsu un beiču toņu izvēli. Kastes tiek krāsotas tikai ar ekoloģiskām krāsām un beicēm, kuras ražotas uz ūdens bāzes. Koka kastes var pielietot gan mājsaimniecības darbos, gan tirdzniecības vietu aprīkošanai vai tās var kalpot kā moderns dizaina elements.

Firma sniedz iespēju klientiem pašiem izvēlēties viņu iecerētos kastes modeļus. Ja gadījumā ir iepaticies kāds no gatavajiem kastu modeļiem, firmai nav problēmu tos pārkrāsot, iededzināt vai apdrukāt ar logotipu. Gatavu kastu modeļu ir daudz un katrs atsķiras ar atsevišķu detaļu, eksistē tādas kastes kā :

 • Koka vīna kastes ;
 • Finiera kastes ;
 • Daudzkrāsu koka kastes ;
 • Armijas stila koka kastes ;
 • Koka kastes džinsu krāsā ;
 • Koka kurpju lādes ;
 • Koka kastes ar pilnu apdruku un vēl.

Logotipa piemērošana koka kastēm

kastes ar apdruku

ColorWoodLatvia stendus ražo uz pasūtījuma, firma piedāvā izmēru pielāgošanu, krāsas izvēli un logo uzdrukas iespējas. Kasti iespējams personalizēt ar sietspiedi vai digitālajo druku. Drukai ir pieejamas vairākas krāsas un var apdrukāt iepriekš krāsotas kastes.

Zīmoga spiedumus firma iesaka mazām tirāžām, jo šī metode ir ar salīdzinoši lēta. Mazām tirāžām spiedumu veic ar rokām, tādēļ tas var nebūt precīzi vienā un tajā pašā vietā.

Cerams, ka Jums patika un noderēja šis raksts. Ja esat izlēmis, ka ColorwoodLatvia stends Jums būs īstais, rakstā Ieteikumi stenda iekārtošanai tirdziņos varšiet izlasīt kā to iekārtot.

Komentēt