Dekoratīvās sienas uzlīmes: veids, kā piedot odziņu interjeram

Lielākā daļa cilvēku pat nezina, ka tādas dekoratīvās sienas uzlīmes vispār pastāv, taču lielākā daļa no tiem, kuri par tādām zina, domājot par mājas interjera uzlabojumiem, tos vienkārši neuzskata.

Viens no iemesliem, iespējams, ir tas, ka patiešām ir grūti atrast to, kas atbilst jūsu vēlmei attiecībā uz jūsu sienām. Taču patiesībā šo dekora veidu ir vērts izskatīt, jo iegūstamais rezultāts varētu jūs ļoti patīkami pārsteigt. 

Protams, alternatīva vienmēr būtu pasūtīt individuālus sienu gleznojumus – taču tas ir ārkārtīgi dārgs prieks un arī rezultātu ne vienmēr var paredzēt. Šajā bloga ierakstā mēģināsim nedaudz padziļinātāk ienirt šajā jautājumā, ko palīdzēs izdarīt mūsu draugi no vietnes stickerinos.com

Populārākās dekoratīvo sienas uzlīmju kategorijas

Pēc Evas, Stickerinos.com galvenās dizaineres teiktā, pašreiz trīs no vispieprasītākajām sienas uzlīmju kategorijām ir sekojošas:

  • Sienas uzlīmes bērnu istabai akvareļu krāsu stilā (piemēram, baloni, zīmēti dzīvnieki, pasaku tematika utt.);
  • Ziedu kategorija;
  • Augu kategorija.

Eva sarunā uzsvēra, ka Stickerinos.com komanda īpaši lepojas ar savu tikko pabeigto ziedu sienas uzlīmju kolekciju. Tas ir vairāku mēnešu darba rezultāts ar māksliniekiem un dizaineriem (to varat izpētīt sadaļā Flower wall decals). Tajā ir vairāk nekā 35 dažādi ziedu dizaini, kurus jūs varat pasūtīt dažādos veidos.

Šeit ir daži piemēri: vai tie nav skaisti?

sienu uzlīmes stickerinos

Kādas sienas uzlīmes izvēlēties?

Izvēlēties sienas dekoratīvās uzlīmes ir vairāk personīgās gaumes un vēlmju jautājums, taču, ja jums tīk ziedi, tad noteikti kāda brīnišķīga, dabiska izskata puķe vai ziedu pušķis lieliski iederētos minimālistiska dizaina viesistabā.

Savukārt jūsu balto vannas istabas sienu vai pat virtuves sienu noteikti varētu padarīt daudz mājīgāku kāda zaļo augu kaskāde vai krītošas lapiņas.  Izvēle nebūs viegla, bet rezultāts var jūs patiešām pārsteigt! 

Patiesībā daudz vienkāršāk ar sienu dekoratīvajām uzlīmēm ir dekorēt bērnu istabu, jo, izvēloties no atbilstošas kategorijas zīmējumiem, ir grūti nošaut greizi. Un pat ja nošausiet – nekas traks! Uzlīmes ir noņemamas un neatstāj nekādu pēdu.

Visticamāk, jūsu bērni būs ļoti priecīgi redzēt šādus mīļus dzīvnieciņus (zaķīšus, lāčukus, jautras žirafes vai vienradžus), kas lido ar baloniem mākoņu augstumos. Noteikti apsveriet arī iespēju piemest kādu sienas rakstu, un re – bērnu istaba ir kļuvusi par īstu pasaku valstību, kur jūsu bērni ļoti mīlēs atrasties.

bērnu sienu uzlīmes

Ja vēlaties iegūt vēl  plašāku ieskatu, stickerinos.com ir izveidojuši izsmeļošu bloga rakstu TOP wall decals ideas par viņu šī gada sienu uzlīmju TOP 10 tendencēm, pamatojoties uz viņu klientu pieprasījumu. Noteikti iesakām ar to iepazīties, ja šī tēma jums šķita intriģējoša. 

Runājot par ziediem, ieskaties arī mūsu interesantajā rakstā par floristikas hobiju – Floristika kā darbs un hobijs vienlaikus.

Komentēt