Termoss ir lielisks sabiedrotais dodoties dabā

Termoss ir nepieciešams, dodoties pie dabas. Neatkarīgi no gadalaika, ir būtiski, lai izvēlētais dzēriena trauks ilgstoši saglabā dzēriena temperatūru.

Ar labāko zīmolu apkopojumu vari iepazīties rakstā Top termosi 2022.

Šajā rakstā uzzini par labākajiem termosu zīmoliem un to īpašībām, kā arī par populārākajiem modeļiem. Ceram ieteikt labākos variantus, lai tev nebūtu jāšaubās par to, kuram zīmolam uzticēties.

Termoss – sabiedrotais gan ziemā, gan vasarā

Daudziem termosa pielietošana asociējas ar aukstu laiku un veidu, kā sasildīties. Taču aizmirstam, ka patiesībā termoss itin labi var noderēt arī vasarā. Vienalga vai tas būtu vasaras svelmē, ģimeniskas atpūtas laikā pie ezera, kad vēlamies padzerties atvēsinošu dzērienu. Vai ziemas aukstumā, dodoties aktīvajā atpūtā uz kalnu, vēlamies sasildīties ar mājās taisītu tēju.

Atpūta ir izdevusies, ja mums ir pieejams labs termoss, kurā varam iepildīt pietiekami daudz dzērienu. Svarīgi, lai ir pieejams termoss ar kuru varam parūpēties arī par apkārtējo labsajūtu. Tāpēc izšķiroša ir termosa kvalitāte un līdz ar to arī izvēlētais zīmols.

Atzītākie termosu zīmoli Thermos, Stanley un Esbit

Esbit termoss

No populārākajiem termosu zīmoliem visbiežāk tiek izcelti amerikāņu zīmols Stanley un vāciešu zīmols Esbit. Šajā sadaļā tad plašāk pastāstīsim par to, kāpēc šie termosi ir lieliski sabiedrotie atpūtai pie dabas gan ziemā, gan vasarā.

Labi piemēroti dažādām aktivitātēm 

Vienalga vai dodaties pastaigā pa mežu, pārgājienā gar jūru vai garākā izbraucienā ar velosipēdu, termosam atradīsies pielietojums. Tajā var ieliet gan karstu, gan aukstu dzērienu. Dažādu ražotāju termosi plašāk apskatāmi UDENSPUDELE.LV.

Jāņem vērā cik lielā kompānijā dodaties piedzīvojumos. Ja ir lielāks cilvēku skaits, tad iespējams noderēs Stanley termoss Legendary Classic 1.4L. Ar šo termosu varēs nodrošināt to, ka visi apkārtējie ir padzērušies. Savukārt, mazākās kompānijās iecienīts būs Stanley termoss Legendary Classic 750ml.

Moderni un ar praktisku pielietojumu

Iepriekš minēto zīmolu Stanley un Esbit termosi izskatās ļoti gaumīgi, tāpēc tie patiks arī tiem cilvēkiem, kuri dizaina elementiem pievērš lielu uzmanību. Arī Thermos termosi ir neparasta dizaina, to ieliektā forma noteikti atšķiras no citu ražotāju piedāvātajiem termosiem.

Tāpat šiem termosiem jebkurš var atrast pielietojumu, jo tie pieejami dažādos izmēros un formās. Šaurāki termosi noderēs pārgājienos, kad somā nepieciešams salikt pēc iespējas vairāk noderīgās mantas. Savukārt lielāki termosi, kas pēc uzbūves ir platāki, noderēs dodoties ģimenes ekskursijā ar auto.

Daži termosi izceļas ar to, ka tiem komplektā nāk papildus vēl viena krūzīte un divi skrūvējamie vāciņi, no kuriem viens ir ar spiedpogu. Piemēram, šāda tipa lielākie Esbit termosi lieti noderēs gadījumos, kad esat lielākā kompānijā.

Augstas kvalitātes un izturīgi

Stanley un Esbit termosi tiek ražoti no augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda, kas tos padara noturīgus pret skrāpējumiem. Thermos termosi ir vieni no labākajiem termonoturības ziņā, taču korpusa krāsas noturīgums tiem nebūs tik labs kā Stanley un Esbit termosiem.

Esbit termosi iemantojuši cieņu kā termosi ar leģendāru kvalitāti, jo tie ir īpaši izturīgi dažādos apstākļos. Arī Stanley termosi ir pārcietuši dažādus pārbaudījumus, sākot ar kritieniem no motocikla un beidzot ar ložu triecienu izturēšanu.

Plašs un daudzveidīgs piedāvājums

Gadījumā, ja termoss kādam liekas par lielu vai neeatbilstošu, tad šie zīmoli arī piedāvā termopudeles un termokrūzes, kas starp konkurentiem izceļas ar ilgstošu termonoturību un parocīgumu.

Atsevišķas Stanley termokrūzes pieejamas ar rokturīti, kas atvieglos krūzes pārnēsāšanas procesu. Tās arī vienkāršāk varēs piestiprināt pie somas un doties piedzīvojumos, netraucēti paņemot līdzi savu iemīļoto karsto dzērienu. 

Savukārt, termopudeles ir ērtas ar to, ka tās ir šauras, tātad somā aizņems mazāk vietas. Tās ir hermētiskas, proti, drošas pret noplūdēm. Lietotājam nebūs jāsatraucas par to, ka somas saturs varētu izmirkt nevēlamas noplūdes gadījumā. Kā arī lielai daļai termopudeļu parasti ir rokturītis ērtākai pārnēsāšanai. Gadījumā, ja pārgājiena laikā somā neatrodas vieta pudelei, to var vienkārši nest rokās. Dāvini hobijam – labākā dāvana vīrietim iespējams atrast dažādus dāvanu variantus, tajā skaitā arī ūdens pudeles.

Neatkarīgi no tā, ko izvēlēsieties iegādāties – termosu, termokrūzi vai termopudeli – jebkurā gadījumā būsiet ieguvējs. Izvēloties kādu no minētajiem zīmoliem, ar kvalitāti nevar nošaut greizi.

Ar citiem termosu zīmoliem iespējams iepazīties interesantajā rakstā Top termosi – kā izvēlēties labāko.

Komentēt