Kafijas automāti – lētāk, ātrāk un garšīgāk

Kafija ir viens no visvairāk dzertajiem dzērieniem visā pasaulē, un tā tiek ražota vairāk kā 70 valstīs. Daudzi kafijas cienītāji mēdz dienas laikā izdzert vairāk kā vienu tasi kafijas. Taču kāpēc doties pēc kafijas uz tuvāko kafejnīcu vai pat restorānu, ja pašiem savi kafijas automāti sniegtu gardu kafiju arī no mājām?

Ar vien vairāk cilvēku sāk iegādāties kafijas automātus, jo tiem ir vairākas priekšrocības. Protams, paši sev mājās mēdzam uzvārīt aplejamo kafiju – malto vai šķīstošo. Lai arī tas ir lētāk, to nebūt nevar salīdzināt ar augstas kvalitātes kafiju, ko dažu sekunžu laikā spēj sniegt labs kafijas automāts.

Šajā rakstā uzzini par kafijas automātu priekšrocībām un to, kāpēc arī tava ikdiena tiktu atvieglota ar šo lielisko gadžetu.

Kafijas automāti ļauj ietaupīt

Daudzums cilvēku nepadomās divreiz, kad ikdienas gaitās ieraudzīs kafijas veikaliņu, kur pa pāris eiro ieķert gardu kafiju. Šie tēriņi laika gaitā uzkrājas, līdz izveidojas visai iespaidīga summa. Īpaši tad, ja dienā izvēlamies izdzert pat vairāk nekā vienu kafijas krūzi. Tad jāpadomā arī par to, ka nereti (ja mums pašiem nav līdzi sava termokrūze) maksājam arī par plastmasas vai papīra krūzīti. Tas savukārt rada arī dabas piesārņojumu.

Ja tu padomā par to cenu, kas tiek samaksāta par vienu kafiju kafejnīcā un par izmaksām, kas veidosies vienas kafijas pagatavošanai ar kafijas automātu – atšķirība tiešām ir visai liela. 

Nav nozīmes, vai tev vislabāk pie sirds iet espresso, late, kapučino vai trīskāršais karameļu frapučino. Tavām vēlmēm un vajadzībām vienmēr atradīsies piemērotākie kafijas automāti, kas ilgtermiņā ļauj krietni ietaupīt.

Kafija jebkurā brīdī

Kafijas automāti

Protams, ka galvenā priekšrocība kafijas automātiem ir iespēja baudīt gardu kafiju jebkurā dienas brīdī. Tā vienmēr ir pieejama, ja vien mājās ir kafijas pupiņas un ūdens – nu un, protams, arī piens.

Kad no rīta ir nepieciešama kafijas tase, viss, ko atliek izdarīt, ir nospiest pogu uz kafijas automāta. Dažu sekunžu laikā tevi gaidīs karsta, kvalitatīva un smaržojoša kafijas tase. Ja kafijas automāta nebūtu, nāktos braukt uz darbu bez kvalitatīvas kafijas vai tērēt gan laiku, gan naudu nopērkot to citur.

Kafijas automāti ļauj kļūt par pašam savu ātro baristu, lai ikdienā būtu vēl vairāk brīvā laika kafijas baudīšanai, nevis pagatavošanai.

Izcila garša

Kafijas automāti izcila garša

Pirms kafijas automāti palika aktuāli, nācās iztikt ar pašu gatavoto kafiju – šķīstošo vai malto. Šķīstošā kafija ir visvienkāršākā un visātrākā, jo tā izšķīst uzreiz pēc tās apliešanas un apmaisīšanas. Gadījumi, kad tā izceļas ar lielisku kvalitāti, diemžēl ir visai reti. 

Maltā kafija ir daudz smaržīgāka un kvalitatīvāka, taču jau iepriekš samaltās kafijas pupiņas iepakojumā nekad nebūs tik labas kā pirms pāris sekundēm svaigi maltas pupiņas kafijas automātā.

Kafijas automāts sniegs lielisku garšu un vispārējo pieredzi. Tava kafija izskatīsies, garšos un  smaržos pēc kvalitatīvas kafijas!

Ciemiņu uzņemšana

Kafijas automāti

Gadījumos, kad tev mājoklī ir jāuzņem viesi, kafijas automātam ir īstais brīdis parādīt savu vērtību. Ballītē vai pat kāzās kafijas automāti ir labākais veids, kā visiem nodrošināt gardu un kvalitatīvu kafiju lielos daudzumos. Un, pats galvenais – ātri.

Protams, ir arī tādi kafijas automāti, kas vienlaikus var pagatavot līdz pat 12 kafijas tasītēm. Mājas apstākļiem tas nudien nav nepieciešams, ja vien ciemiņi tiešām nenāk ciemos katru dienu. Tādi kafijas automāti vairāk ir piemēroti ofisiem un kafejnīcām. Bet, runājot par saviem ciemiņiem – vienmēr tiks novērtēts tas, ka tu viņus savās mājās varēsi lutināt ar labu kafiju.

Veselības priekšrocības

Kafijas automāti veselība

Dzerot kafiju, tu ne tikai iegūsi nelielu enerģijas pieplūdumu, bet arī dažādus veselības uzlabojumus. Kafija sniedz ievērojamus veselības uzlabojumus, ja tā tiek uzņemta ierobežotā daudzumā. 

Pētījumi atklājuši, ka kafijas uzņemšana spēj palīdzēt ar izvairīšanos no tādām saslimšanām kā 2. grupas diabēts, aknu slimībām, aknu vēža, parkinsona slimības, kā arī kafija ir labvēlīga sirds darbības uzlabošanai.

Tāpat kafija palīdz izvairīties no sāpēm, sniedz tev stiprāku DNS un samazina depresijas risku. Protams, jāņem vērā, ka jo kvalitatīvāka ir kafija, jo lielāka iespēja pierādīt šos atklājumus. Līdz ar ko kafijas automāts, protams, šajā gadījumā būtu visdrošākā izvēle.

Kafijas dzērienu daudzveidība

Kafijas automāti

Kad paši taisām mājās kafiju jeb aplejam to ar verdošu ūdeni, pārāk daudz radošuma tas neaizņem. Lielākā daļa cilvēku, kam nav bijusi pieredze kafijas dzērienu pagatavošanā, iztiek ar parastu kafiju. Savukārt kafijas automāti sniedz šo lielisko funkciju, kad iespējams izvēlēties kafijas dzēriena veidu.

Varbūt šodien gribēsies parastu kafiju, bet varbūt garastāvoklis liks izvēlēties kapučino, espresso šotu vai gaisīgu putu lati. Kafijas automāts šo iespēju sniedz, līdz ar ko var baudīt dažādus kafijas dzērienus jebkurā brīvajā dienas mirklī.

Galvenais ir parūpēties par to, lai kafijas automātā būtu piena putotājs, jo tas ir izšķirošais faktors, lai gatavotu dažādus dzērienus. Kas to lai zina – iespējams kafijas automāts spēs tevi ieinteresēt kafijas pagatavošanas procesā un gribēsi kļūt par prasmīgu baristu. Turklāt tas nav nema tik grūti. Par to vari pārliecināties mūsu rakstā Esi barista arī mājas apstākļos – sev un saviem draugiem.

Lai garda kafija un visas iepriekš minētās priekšrocības!

Atceries arūpēties par to, lai mājās vienmēr būtu automātam piemērotākā kafija. Tās būs vai nu kafijas pupiņas vai arī kafijas kapsulas. Izvēlies sev piemērotāko kafijas automātu un baudi gardu kafiju katru dienu!

Komentēt