Termopudele Thermos Traveler: apskats

Manuprāt, ikvienam ir nepieciešama kvalitatīva un ilgtspējīga ūdens pudele, kas ir piemērota viņa dzīvesveidam un ikdienai. Tad tā tiks izmantota regulāri un nebūs jāuztraucas par to, ka nav ērti izmantot, tā saplīst, tiek sabojāta ūdens kvalitāte, vai citi iemesli, kas var traucēt, lai regulāri izmantotu ūdens pudeli.

Man ļoti iecienīta ūdens pudele, kuru šobrīd izmantoju ikdienā ir Termopudele Thermos Traveler 750 ml. Turpmāk rakstā padalīšos ar savām domām par šo ūdens pudeli un to, kāpēc šī ir mana favorīt pudele, kuru izmantoju ikdienā. Tāpat uzzināsi arī, ko gaidīt, iegādājoties Thermos Traveler termopudeli.

Vairāk par Thermos Traveler termopudeli

Termopudele Thermos Traveler ir no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda. Pudelei, kuru izmantoju ir 750 ml, kas ir vidēja izmēra. Tomēr tai ir pieejami arī citi izmēri. Interneta veikalā Udenspudele.lv ir atrodama arī 500 ml Thermos Traveler termopudele. 

Nerūsējošā tērauda termopudele spēj ilgstoši noturēt ūdens temperatūru. Karstu ūdeni tā noturēs līdz 12 stundām un aukstu līdz 24 stundām. 

Termopudelei ir skrūvējams vāciņš ar rokturi. Tā ir hermētiski noturīga un droša pret noplūdēm. Šī pudele ir paredzēta lietošanai ikdienā, pastaigām un mājām.

Karstumizturīga

Termopudele Thermos Traveler ir karstumizturīga un spēj ilgu laiku noturēt ūdens temperatūru, kas man ir ļoti svarīgi. Man personīgi garšo auksts ūdens. Dzerot to no glāzēm vai no cita materiāla ūdens pudelēm, tas ar laiku paliek silts. Tāpēc izvēlos termopudlei, kura noturēs ūdeni aukstu. Līdz ar to arī vasarā šī termopudele labi noderēs ikdienā. 

Runājot par termonoturību, šī termopudele labi tika galā. Izejot ārā mīnus trīs grādos, termopudele noturēja ūdeni siltu visu atlikušo laiku esot ārā. Mīnus trīs grādi nav tas aukstākais laiks, toties pietiekoši vēss, lai caur plastmasas, stikla vai cita materiāla ūdens pudelēm iesistos aukstumiņš un ūdens arī paliktu auksts.

Varu apstiprināt, ka pudele ir karstumizturīga, jo izņemot to no somas, nebija jūtams, ka pudelē būtu karsts ūdens. Tas ir liels pluss, jo tad ir iespējams to noturēt arī rokā, ņemot vērā, ka tai nav rokturu. Kā arī tas, ka manas pārējās mantas somā nepalika siltas. Protams, dažreiz esot ilgi ārā, ir forši, ja var pasildīt rokas, turot siltu termosu, bet tik pat labi var arī sasildīties, dzerot siltu tēju. 

Vienīgais, kas lika noprast, ka pudelē ir karsts ūdens, bija zem vāciņš un zem tā metāla stīpa, kas bija kļuvusi silta. 

Termopudele Thermos Traveler

Viegli pārvadāt

Man vienmēr ir dilemma starp lielu vai mazu pudeli. Ja ūdens pudele ir pārāk maza, tad tā biežāk jāuzpilda. Esot ceļā, vietas, kur to iespējams uzpildīt ūdeni, nav daudz. Tomēr, ja pudele ir par lielu, tad tā aizņem daudz vietas somā. 

Termopudele Thermos Traveler 750 ml ir pa vidu. Lai gan man iespējams gribētos vēl nedaudz mazāku, tā nav tik liela, lai neielīstu somā vai aizņemtu pārāk daudz vietas. 

Ļoti svarīga īpašība ūdens pudelēm, kas piemīt arī termopudelei Thermos Traveler ir hermētiskā noturība, lai pudele būtu droša pret noplūdēm. Lai to var ielikt kompakti somā, nedomājot, ka tā var apgāzties, izlīt vai atvērties. Tāpēc to ir ērti pārvadāt. 

Kā arī termopudele pati pēc svara ir viegla (400 g), tāpēc to ir ērti pārvadāt. 

Papildus plusi

Termopudeles Thermos Traveler vāciņam ir rokturis, kurš ir īpaši parocīgs, lai atvērstu pudeli. Lai gan lielas problēmas atvērt bez tā arī nebūtu, tomēr ar to ir daudz vieglāk, jo vāciņš neslīd pirkstos. Kā arī, ja ir iespēja un vēlme, to ir var pieāķēt pie somas. Tā būs vieglāk tai piekļūt un neaizņems papildus vietu somā. 

Tā kā ūdens pudelei ir skrūvējams vāciņš, viņa ilgāk notur siltumu, kas ir ļoti noderīgi, ja ilgi pavadi laiku ārā un vēlies, lai siltais ūdens vēl ilgi pēc tā ieliešanas paliek silts. Tomēr lai to atvērtu ir pilnībā jāskrūvē vaļā, lai padzertos. Iespējams ikdienišķai lietošanai parocīgāk būtu termopudeles, kuras ir iespējams atvērt ar vienu roku. Tad jārēķinās ar to, ka temperatūra pudelē neturēsies tik ilgi. 

Termopudele Thermos Traveler ir lielisks papildinājums manai ikdienai.  Tā nav mani pievīlusi ar nevēlamām ūdens noplūdēm vai ūdens temperatūras maiņām. Kā arī nesājot to līdzi, regulāri atceros iedzert ūdeni.

Nereti pastāv uzskats, ka metāla pudeles nav drošas veselībai. Vairāk par to noskaidro rakstā Vai ir droši dzert no metāla pudelēm.

Komentēt