Dāvanas dzimšanas dienā grāmatu mīļotājam

Nav labāka drauga kā grāmata. Tāpēc arī izvēlēties dāvanas dzimšanas dienā grāmatu mīļotājam ir tik sarežģīti. Mēs ne tikai vēlamies izrādīt rūpes, bet radīt intrigu. Lai to izdarītu, esam apkopojuši sarakstu ar dāvanām, kas pat grāmatu mīļotājm liks atrauties no vismīļākās grāmatas.

Sarakstā esam iekļāvuši dažādas dāvanas. Sākot ar amizantām un asprātīgām, turpinot ar visu nepieciešamo grāmatu lasīšanai un beidot ar pārsteidzošām un ļoti negaidītām dāvanām.

Krūze ar smieklīgu uzrakstu

dāvana dzimšanas dienā Krūze ar smieklīgu uzrakstu

Saka, ka grāmatas ir tās, kas atļauj ceļot pat nekustinot kājas. Un katram ceļotājam ir  vajadzīgs atelpas brīdis, kurā padzerties. Krūze no UDENSPUDELE.LV būs jauka dāvana dzimšanas vai vārda dienā.

Grāmatu mīļotājus noteikti  piesaistīs kāda krūze ar smieklīgu uzrakstu vai foršu zīmējumu. Krūze ar uzrakstu “Piedod nedzirdēju, atkal…” ir katra grāmatu mīļotāja nepieciešamo lietu sarakstā. Tāpat kā krūze ar “Uzklausi, sadzirdi, paklusē.”

Silts pleds

dāvana dzimšanas dienā silts pleds

Ilga lasīšana nav iespējama bez mīksta pleda, kurā ietīt kājas un pārējo ķermeni. Grāmatu mīļi zina cik svarīgs ir labs pleds. Vajadzīgs ir tāds, kurā nepārkarstu, tāds, kurš neskrāpē un tāds, kuru var mīlēt uz visu atlikušo mūžu.

Lielo pledu izvēli sagādās veikals Ziemeļmeita. Tajā savu pledu atradīs pat visizvēlīgākais lasītājs. Aitas vilnas pleds noderēs ziemotos vakaros, kuros lasīt grāmatas par tāliem pasaules nostūriem. Aitas/ alpakas vilnas segās varēs lasīt leģendas par seniem varoņiem, bet plānakajos kokvilnas pledos teicami lasīsies piedzīvojumu grāmatas par vasaras prieku un sauli.

Oriģināla grāmatzīme

krūze ar uzrakstu dāvana dzimšanas dienā

Īpašai grāmatai ir vajadzīga ir īpaša grāmatzīme. Tāda, kura piesaistīs vērt vaļā grāmatu un liks priecāties brīdī, kad grāmatu šķirs ciet.

Grāmatu un suvenīru veikalos atradīsiet dažādu krāsu, materiālu, attēlu grāmatzīmes. Priekšniekam varēsiet uzdāvināt ādas materiāla grāmatzīmi ar metāla detaļām. Vecā mamma novērtēs rakstā adītu grāmatzīmi ar bārkstīm. Brālim patiks plāna koka grāmatzīme ar iegravētiem iniciāļiem. Protams, grāmatzīmi var taisīt un dāvināt arī pats. To var veidot no sakaltētām puķu un koku lapām vai izlocīt kā origamī.

Dāvanu karte

FromMe dāvanu kate dāvana dzimšanas dienā

Ja nu ir cilvēks, kas bezšaubīgi apzinas savas vēlmes, tad tas ir grāmatu mīļotājs. Tāpēc FromMe dāvanu karte būs izcila dāvana dzimšanas dienā, jo tā sniedz iespēju pašiem izvēlēties sev vēlamo produktu vai piedāvājumu.

FromMe dāvanu karte ļaus tās saņēmējam iegādāties jebko – sākot ar vienkāršākām lietām kā preces mājai un hobijam līdz pat ekstravagantiem pakalpojumam kā atpūta SPA. Dāvanu kartes opcijas ir bezgalības. Ar karti varēs norēķināties populārākajos Rīgas restorānos kā “Vairāk Saules” un “Andalūzijas Suns”, kā arī iepirkties lielveikala veikalos “Sportland”, “Timberland”, “Goldllight” un vēl.

E-grāmatu lasītājs

e-grāmatas lasītājs dāvana dzimšanas dienā

Šī dāvana dzimšanas dienā grāmatu mīli tiešām pārsteigs un liks izlauzties no ierastā grāmatu formāta.  

E-grāmatu lasītājs  ir viedierīce, kas  dod iespēju lasīt simtiem grāmatu elektroniskā formātā vienuviet. Plānais un viegli pārvietojamais e-grāmatu lasītājs būs īstā dzimšanas dienas dāvana grāmatu mīļotājam. Ar e-grāmatas lasītāja palīdzību grāmatu mīlļotājs var saglabāt savas iecienītākās grāmatas un svarīgākus dokumentus vienu viet. Vajadzīgs tikai dators un vads, kas palīdzētu informācijai nonākt lasītājā.

Lasītājs lieliski noderēs ceļojumos, jo tas ir viegls, plakans un neaizņem vietu bagāžā. Tā labākā īpašība ir maināmais ekrāna spilgtums, kas noteikti būs tas, kas acis pasaudzēs pēc ilgas laīšana.

Citas dāvanas dzimšanas dienā

  1. Grāmatu mīļiem patīk trenēt galvu, tāpēc galda spēle būs vēl viena burvīga dāvana
  2. Mūzikas instruments lieliski papildinās grāmatu mīļotāja jautro dabu
  3. Telpaugs, piemēram, līdakste par kuru daudz nebūs jārūpējas

Cerams, ka mūsu ceļvedis tev palīdzēs atrast piemērotu dāvanu tavam jubilāram. Ja tomēr tas nav izdevies, noteikti iesakām pasmelties idejas rakstā Dāvini hobijam – labākā dāvana vīrietim.

Komentēt