Aizraujošas dāvanas brālim

Ja tavam brālim tuvojas svētki, bet joprojām nevari izlemt, ko dāvināt, neuztraucies. Šajā rakstā atradīsi vairākas aizraujošas dāvanas brālim, kas viņam ilgi paliks atmiņā.

Var gadīties, ka pat tik tuvam cilvēkam kā brālis, nav viegli izdomāt dāvanu. Apkopojām pāris idejas, kuras tev var palīdzēt nonākt uz īstā ceļa. Dāvanas, kas sniegs jaunas sajūtas, pieredzi vai zināšanas.

Pirts noma

aizraujošas dāvanas brālim

Dāvana, kas iederēsies kā vasarā, tā ziemā. Pirts noma ir lieliska iespēja tavam brālim satikties ar draugiem un kopā atpūsties.

Par ieguvumiem no pirts varētu runāt daudz un gari. Tā vairo enerģiju, uzlabo vielmaiņu un garastāvokli, stiprina organismu pret baktērijām un vīrusiem, kā arī uzlabo ādas stāvokli. Latvijā darbojas dažādi pirtnieki, kas piedāvā arī dažādus pirts rituālus, kas var sniegt nebijušu pieredzi.

Pirts noma atrodama gan pilsētās, gan laukos. Atmosfēru bagātinās lokācijas izvēle: pirtij lieliski iederēsies kāda peldvieta, kur veldzēties pēc kārtīgas izkarsēšanās.

Lēciens ar gumiju

Ja tavs brālis ir asu sajūtu cienītājs, lēciens ar gumiju būs piemērota dāvana. Latvijā to iespējams izdarīt Siguldā. Tas ir labs veids, kā spert soli ārpus savas komforta zonas. Izlekt ar gumiju ir iespējams gan vienatnē, gan tandēmā. Lēcienu ir iespējams arī uzfilmēt. Ja tavs brālis ir Latvijas patriots, 18. novembrī pieejami lēcieni arī ar Latvijas karogu.

Siguldā no vagoniņa iespējams izlekt no aprīļa līdz novembrim. Jāņem vērā, ka ir pāris ierobežojumi: svars un vecums. Ja tavs brālis nav sasniedzis pilngadību, tad līdzi būs jābrauc arī vecākiem. Ja brālis vēl ir pavisam jauns un ir vieglāks par 35 kilogramiem, lēciens ir iespējams kopā ar kādu pieaugušo.

Kartingu brauciens vai kvadraciklu noma

aizraujošas dāvanas brālim

Vēl viens veids, kā gūt adrenalīnu, ir izbrauciens kartingos vai ar kvadraciklu. Ziemā var pielāgoties un izvēlēties braucienu ar sniega motociklu. Tas ir jautri, “uzsit asinis” un to var darīt gan vienatnē, gan draugu kompānijā.

Ja tomēr liekas, ka asas izjūtas nav domātas tavam brālim, vari ielūkoties kādā klasiskākā variantā: piemēram, noīrējot luksusa klases mašīnu.

VR brilles

Daudzi puiši labprāt izklaidējas, spēlējot videospēles. Ja arī tavs brālis ir spēļu cienītājs, VR brilles būs labs papildinājums viņa hobijam. Tā ir iespēja nokļūt teju citā realitātē un spēlēt spēles no gluži citas perspektīvas.

Virtuālās realitātes brilles var izmantot ne tikai spēlēm, bet arī skatoties sporta tiešraides. Ja tavs brālis ir liels sporta fans, tad šāda dāvana viņam palīdzēs justies daudz klātesošākam svarīgos sporta notikumos.

Skaņu izolējošas austiņas

aizraujošas dāvanas brālim

Ja gribi dāvanu, kas patiešām netiks nolikta malā, izvēlies bezvadu austiņas. Tās ir labs papildinājums ikviena ikdienā, it īpaši, ja apkārt bieži ir skaļš, uzmanību novērsošs troksnis. Austiņas tavam brālim noderēs ik uz soļa – dodoties uz sporta zāli, ejot pastaigās vai skatoties savas iemīļotākos seriālus.

Ja tavs brālis bieži sarunājas ar interneta starpniecību, tad labāk izvēlēties tādas austiņas, kurām ir iebūvēts arī mikrofons.  Gana labas austiņas atradīsies visās budžeta kategorijās, turklāt tās var kalpot arī kā stilīgs, praktisks aksesuārs.

AirBnB rezervācija skaistā vietā

Reizēm labākā dāvana, ko kādam vari sniegt, ir vienkārši laiks sev. Viens no veidiem, kā mazliet aizmirsties no ikdienas skrējiena, ir vides maiņa. Ielūkojies AirBnB piedāvājumā un noīrē savam brālim kādu jauku vietu, kur apmesties.

Ja viņš vislabāk “uzlādējas” dabā, tad kāds mājīgs namiņš meža ielokā būs tieši laikā. Ja viņš novērtē visu senatnīgo, aplūko iespējas apmesties kādā no skaistajām Latvijas muižām. Iedvesmai vari izlasīt rakstu par dažādiem namiņiem un muižām Latvijā.

Meistarklases

aizraujošas dāvanas brālim

Jaunas zināšanas un prasmes – tā ir vērtīga dāvana, ko vari sniegt savam brālim. Meistarklašu piedāvājums ir gana plašs, lai atrastu piemērotāko viņa interesēm. Piemēram, ja tev šķiet, ka tavs brālis daudz neatpaliek no Gordona Remzija vai Džeimija Olivera, savas prasmes viņš var pieslīpēt ēst gatavošanas meistarklasē.

Meistarklases ir labs veids, kā pieaugušajiem savā ikdienā ieviest kaut ko jaunu. Tas ir arī iespēja satikties ar jauniem, līdzīgi domājošiem cilvēkiem.

Dāvanu karte viņa hobijam

Viens no veidiem, kā parādīt kādam savas rūpes, ir izrādīt atbalstu šī cilvēka vaļaspriekiem. Lai gan hobiji ir svarīgi, reizēm tie prasa arī finansiālu ieguldījumu. Šeit palīgā nāk dāvanu karte, kas piemeklēta viņa hobijam.

Vienalga, vai tavs brālis ir kaislīgs makšķernieks, nodarbojas ar sportu vai mūziku – ar šādu dāvanu nav iespējams nošaut greizi. Turklāt tā sniegs iespēju viņam pašam izvēlēties kaut ko, kas nepieciešams visvairāk.

Treniņš ar privāto treneri vai sporta zāles abonements

aizraujošas dāvanas brālim

Ja vēlies parūpēties par brāļa veselību un, iespējams, ieviest viņa ikdienā vairāk kustības, treniņš ar privāto treneri vai pat sporta zāles abonements būs labs motivators.

Vai tavs brālis iemieso “komandas garu” vai labāk darbojas individuāli? Kā vienā, tā otrā gadījumā ir iespēja pielāgoties brāļa raksturam un izvēlēties starp grupu nodarbībām un personīgu treniņu. Ja šķiet, ka brāļa ikdiena ir pārāk aizņemta, lai nodotos sportam, pieejami arī attālinātie treniņi, kurus iespējams veikt mājās.

Aviokompānijas dāvanu karte

Tos, kuri labprāt dodas piedzīvojumu meklējumos ārzemēs, iepriecinās aviokompānijas dāvanu karte. Tādas piedāvā dažādas aviokompānijas, piemēram, Air Baltic vai Ryanair. Viņš pats var izvēlēties no daudzajiem pieejamiem galamērķiem un doties iepazīt jaunas vietas vai atkal apciemot sev iemīļotās valstis.

Iespējams, šāda dāvana brāli ne tikai iepriecinās, bet uzreiz iedvesmos plānot savu nākamo ceļojumu. Ceļošana ir neatsverama pieredze, kurai grūti atrast ko līdzvērtīgu. Turklāt – pēc visiem ierobežojumiem, ar kādiem vēl nesen saskārāmies pandēmijas dēļ – cilvēki nu var atgūt iekavēto, tostarp ceļojot.

GoPro kamera mirkļu iemūžināšanai

aizraujošas dāvanas brālim

Ja tavs brālis labprāt iemūžina dzīves skaistākos brīžus vai piekopj aktīvu dzīvesveidu, laba dāvana ir sporta kamera. Populārākās sporta kameras noteikti ir GoPro, kas ir uzticamas un sniedz augstu kvalitāti. Tās var piestiprināt pie galvas, ķermeņa vai transportlīdzekļiem un padarīt savus piedzīvojumus mūžīgus.

Protams, ir iespējams iegādāties arī ekonomiskāku kameru, kas pildīs to pašu funkciju. Maza, ērta un vienmēr līdzi paņemama dāvana.

Pirms nonāc pie gala lēmuma, apdomājies, kura no dāvanām visvairāk piestāvēs tava brāļa personībai vai dzīvesveidam. Varbūt kādu no šīm idejām viņš reiz ir pieminējis pats?

Ja vēl neesi gana drošs, kura būs īstā dāvana tavam brālim, aplūko  dāvanu idejas geimerim vai foršas interjera dāvanas.  

Komentēt