Atsauksme par EQUA Timeless pudeli

Šī karstā vasara bija lielisks atgādinājums, cik svarīgs mūsu dzīvē ir ūdens. Nemelošu, ka ar pietiekamu ūdens uzņemšanu ikdienā man bija gājis visādi, tāpēc meklēju veidu, kā izveidot paradumu diendienā patērēt vairāk ūdens.

Un tā es nonācu līdz slovēņu zīmolam – Equa. Nosaukums ir radies apvienojot divus vārdus – eco un aqua, tādējādi norādot uz vienu no zīmola pamatvērtībām – vidi. Equa savu produkciju veido no ilgstpējīgiem, dabai draudzīgiem materiāliem. Tas arī ir viens iemesliem, kādēļ metu pie malas plastmasas pudeles un izvēlējos ilgstpējīgu variantu, kas kalpos gadiem. 

Šajā rakstā aplūkošu savu pieredzi ar Equa Timeless ūdens pudeli. 

Dizains

Equa Timeless ūdens pudele atsauksme

EQUA Timeless pudeles dizains šķiet ir piemērots ikvienam. Minimālistisks, glīts dizains, kas “nelec” acīs un labi izskatās darba vidē. Nosaukumu “Timeless” varētu interpretēt dažādi, tomēr, skatoties no dizaina viedokļa, ar to ir trāpīts mērķī. Lai arī kādas tendences “tirgū” neparādītos, domāju, ka šāds lakonisks dizains stāv pāri īslaicīgiem “trendiem”. 

Tomēr, ja arī kādreiz pudeles izskats apniks, EQUA piedāvā atsevišķi iegādāties arī dažādus glītus apvalkus, piemēram, ar marmora efektu.

Par spīti tilpumam pudele nešķiet masīva, kā arī nav smaga – tā sver vien 243 gramus. Šajai sērijai pieejamas dažādas krāsas – melna, pelēka, zaļa, metāliska un balta. Pudele ir aprīkota ar neslīdošu materiālu tās pamatnē, tāpēc to ir ērti turēt uz galda.  

Ārējais, matētais korpuss ir patīkams taustei. Pati pudele ir ražota no nerūsējošā tērauda. Pat ja gadās pudeli pret kaut ko apdauzīt vai nomest, nav liela bēda, jo pudele nedeformējas.

Tilpums

Viens no svarīgākajiem aspektiem, izvēloties ūdens pudeli, protams, ir tilpums. EQUA Timeless ietilpst vesels litrs ūdens. Tas ir ļoti parocīgi, atrodoties ārpus mājas – pastaigās vai sporta zālē, jo tā bieži nav jāuzpilda. 

Arī strādājot no mājām, ir patīkami, ka nav jādomā par biežu pudeles uzpildīšanu. Šajai sērijai ir pieejams arī mazāks tilpums – 600ml, tomēr ieteiktu arī citiem izvēlēties lielāku tilpumu – īpaši, ja plāno ikdienā ūdeni patērēt daudz. 

Kopšana

Ražotāji norāda, ka EQUA Timeless pudeli drīkst mazgāt trauku mazgājamā mašīnā, taču vāciņš jāmazgā ar rokām. Diemžēl man mājās nav trauku mazgājamās mašīnas, tāpēc šo priekšrocību neiztestēju. 

Tomēr bez trauku mazgājamās mašīnas palīdzības var mierīgi iztikt, jo pudeli nav sarežģīti kopt, mazgājot arī ar rokām.

Hermētisks vāciņš ar rokturi

Equa ūdens pudele atsauksme

Viens no svarīgākajiem aspektiem – hermētisks vāciņš. Uz pudeli var paļauties, jo ūdens neiztecēs ārā, tāpēc pudeli var droši pārnēsāt arī somā. 

Personīgi rokturis man bija svarīgs, jo ne vienmēr līdzi ir soma, kur ielikt pudeli. Rokturi īpaši novērtēju dodoties āra pastaigās un izbraucienos no mājas.  

Kopumā – esmu apmierināta ar šādu izvēli un ieteiktu to arī citiem. Noteikti labs solis, ko spert, ja vēlies vairāk piedomāt par savu veselību un apkārtējo vidi un neradīt aiz sevis liekus plastmasas “kalnus”. 

Komentēt