Cik labs ir Aladdin termoss?

Kvalitatīvs termoss ir neatņemama sastāvdaļa no katras kārtīgas mājsaimniecības. Dienās, kad laiks sāk palikt arvien drēgnāks un mikrobi sāk staigāt pa pasauli, izcili noder termoss, piepildīts ar sildošu dzērienu. Šajā apskatā pievērsīsim uzmanību Aladdin CityPark Thermavac termosam.

Šis termoss izceļas ar iespaidīgu termonoturību un dubulto krūzīti. Nevar nepiebilst, ka tam ir elegants dizains, kas pieejams 5 krāsās.

Aladdin ir ūdens pudeļu zīmols, kas pierādijis sevi jau no 1908. gada ar dabai draudzīgiem risinājumiem, kvalitāti un inovācijām. Šis termoss nav izņēmums, tā lielā 1.1L ietilpība ar iebūvēto dubulto krūzi uzturēs dzērienus karstus vai aukstus līdz 25 stundām. Lai gan Aladdin pārsvarā tiek atpazīts pēc tā ūdens pudelēm, termopudelēm un termokrūzem, šis Termoss Aladdin CityPark Thermavac 1.1L ir tik pat lielas uzmanības vērts. Šajā apskatā mēs dalīsimies ar detalizētu termosa informāciju.

Termosa apskatu esam sadalījuši šādās sadaļās:

  • Aladdin dizains
  • Termosa izmērs
  • Funkcijas
  • Termonoturība

Aladdin dizains

Termoss Aladdin CityPark Thermavac 1.1L Tumši zils

Aladdin termosi ir pieejami piecās dažādās krāsās- gaiši pelēkā, bordo, tumši zilā un salvijas zaļā. To krāsu palete ir ļoti gaumīga. Aplūkojot šos termosus, dažkārt cilvēkus māc bažas, ka krāsa varētu nokasīties nost. Matētie termosi ir pārklāti ar izturīgu pulvera pārklājuma apdari, kas pasargā no krāsas zuduma.

Šis termoss ir īpašs tā iebūvēto dubulto krūzīšu dēļ. Šo termosu ir lieliski paņemt līdzi pārgājienos ar draugiem. Dubultās krūzītes remdēs slāpes diviem cilvēkiem vienlaicīgi. Tā kā vāciņa krūzītei ir osiņa, to būs ērti uzpildīt un pārnēsāt.

Visi Aladdin termo produkti ir radīti no nerūsējošā tērauda. Šī termosa skrūvējamais vāciņš ar rokturi ir ražots no plastmasas. Vēl viens lielisks pluss šajā termosā ir tas, ka tam ir spiežams vāciņš. Tas lieliski noder ērtai krūzīšu uzpildei un sargā no noplūdēm.

Termosa izmērs

Aladdin termosa izmērs

Šis termoss var šķist liels. Tā dimensijas ir 11.2 x 9.3 x 29.3 centimetri. Ņemot vērā tā 1.1L ietilpību, izmērs ir mērens. Šī termosa svars ir 600 grami, salīdzinot ar Stanley Legendary Classic 1L termosu, Aladdin termoss ir par 210 gramiem vieglāks.

Salīdzinot ar citu zīmolu termosiem, tas ir salīdzinoši plats. Mēs to uzskatām par mīnusu, jo to ir grūtāk turēt vienā rokā. Mūsuprāt, šo platumu atsver krūzīte ar tās rokturi. Atkal salīdzinot ar Stanley Legendary Classic 1L termosu, tam ir daudz parocīgāks rokturis. Aladdin termosa rokturis aizņems minimālu vietu somā.

Funkcijas

Aladdin ir parūpējies par ērtām termosa lietošanas funkcijām. Tā krūzītes ir iespējams ērti noskrūvēt un papildināt ar spiežamu vāciņu. Termosa ieliešanas atvere nav plata, netīšas termosa apgāšanas situācijā netiks izgāzts liels daudzums dzēriena.

Šī termosa korpuss ir matēts, kas nodrošinās patīkamu turēšanu rokās. Citi termosi mēdz būt gludi, bet šis ir matēts. Tā pūlverkrāsas matētais pārklājums nodrošina patīkamu satveršanu.

Termonoturība

Termoss Aladdin CityPark Thermavac 1.1L Bordo

Ražotāji sola dzērienu uzturēt karstu vai aukstu 25 stundas. Pēc viņu teiktā, karsts dzēriens ir no 95 grādiem pēc celsija līdz 60 grādiem pēc celsija, bet auksts no 4 grādiem pēc celsija, līdz 10 grādiem. Mēs pētījām citu ražotāju termosu termonoturību ar līdzīgu tilpumu un secinājām, ka Aladdin termosam ir ilga termonoturība.

Ražotāji ir minējuši, ka termoss aukstu dzērienu ar ledu spētu noturēt līdz pat 5 dienām. Mēs gan nezinām, kuram nepieciešam tik ilgi turēt šķidrumu termosā, bet šis fakts ir iespaidīgs. Nevar noliegt, ka šis termoss ir lielisks sabiedrotais arī karstajās vasaras dienās.

Cerams, ka esi uzzinājis vairāk par šo Aladdin termosu. Taču, ja vēlies uzzināt vairāk par termosiem un noskaidrot, kuri ir labākie termosi 2022. gadā, iesakām ieskatīties šajā rakstā Top termosi 2022.
Ja saprati, ka vēlies neliela izmēra termonoturīgu dzērienu trauku, iesakām izlasīt mūsu rakstu par termopudeli. Iepazīsties ar EQUA eleganto termopudeli rakstā Atsauksme par EQUA Timeless pudeli.

Komentēt