Kvalitatīvākie velo apģērbu zīmoli

Braukšana ar velo paliek ar vien populārāka un ir saprotams, kāpēc. Tas ir veids, kā labi pavadīt laiku svaigā gaisā, pašam izkustēties un pat atklāt jaunas vietas. Pastaigā tomēr tik tālu nedosies, bet ar riteni iespējams aizbraukt pat uz citu pilsētu, ja spēks un izturība to atļauj.

Lai tālu brauktu un būtu gatavs, ir labi parūpēties arī par piemērotu apģērbu. Ja ar riteni brauc pietiekami bieži, ir vērts investēt līdzekļus kvalitatīvā apģērbā.

Šajā rakstā esam apkopojuši dažus izcilas kvalitātes velo apģērbu zīmolus, kurus vērts apskatīt.

MAAP zīmols

maap zīmols

MAAP ir viens no pirmajiem zīmoliem, kas ienāk prātā. Tas ir radīts tālajā Austrālijā 2014.gadā. Zīmola radītāji ir dažādu profesiju pārstāvji un darbojušies dažādās jomās – grafiskais dizains, mode, tehniskais apģērbu dizains. Taču viņus visus vieno mīlestība pret sportu, kas redzams šī zīmola izcilajā piedāvājumā.

4Cyclists

cyclists apģērbs

4Cyclists ir īpaši iedvesmojošs zīmols mums latviešiem, jo tas ir radīts mūsu pašu zemē Latvijā. Viņu mērķis vienmēr ir bijis un ir pašlaik radīt piemērotu apģērbu gan individuāliem riteņbraucējiem, gan komandām, lai tie spētu sasniegt augstākos iespējamos rezultātus. Viņu radītais apģērbs ir viegls, ērts un piemērots visdažādākajiem laikapstākļiem.

Castelli zīmols

castelli velo

Zīmola Castelli stāsts stiepjas vairāk kā 134 gadu garā pagātnē, kad tas bija vien neliels apģērbu veikaliņš Milānā. Mūsdienās tas ir viens no populārākajiem un kvalitatīvākajiem zīmoliem velo apģērba ražošanā. Tas no citiem izceļas ar dažādām inovācijām un bezbailību uzņemties risku.

ASSOS

assos

Šis nav no lētākajiem zīmoliem, taču tā radītais produkts spēj attaisnot augstās cenas. Zīmola vēsture stiepjas līdz septiņdesmitajiem gadiem, kuru laikā ASSOS ir spējis iekarot tūkstošiem velo braucēju sirdis ar augstas kvalitātes apģērbu.

Vairāk par šiem pašiem zīmoliem un vēl tādiem kā Rapha un Pedal Ed izlasi rakstā Populārākie velo apģērbu zīmoli.

Komentēt