HI WAKE 5.0 – lielākais veikparks Latvijā

Vasara ir laiks, ko vairumam gribās pavadīt pie ūdens. To var darīt gan mierpilni gulšņājot jūras krastā un peldoties, gan arī izmēģinot aizraujošus ūdens sportus. HiWake 5.0 ir lielākais veikparks Latvijā, kas piedāvā iespēju ikvienam izmēģināt savas prasmes veikbordā.

Atbalstot savējos, mums patīk iedziļināties dažādu uzņemumu veiksmes stāstos un dalīties ar tiem. Tāpēc šajā rakstā padalīsimies ar uzņēmuma HiWake stāstu un darbības specifiku. 

HiWake sākums Carnikavas Pulksteņezerā

HI WAKE veikborda trases sākumi meklējami vien 2016.gadā, kad daži šī sporta veida entuziasti nolēmi izveidot vietu, kur no sirds baudīt veikbordu brīvā dabā. 

Par atpūtas vietu tika izvēlēts Carnikavas Pulksteņezers, un veikparka HiWake 2.0 radīšana varēja sākties. Driz vien tā kļuva par mājīgu un prieka pilnu vietu, kur brīvajā laikā nodarboties ar veikbordu un labi pavadīt laiku ar saviem mīļajiem.

veikparks Pulksteņezerā

Latvijas čempionāts kabeļveikbordā

Veikbords ir ūdens sporta veids, kas Latvijā īpašu popularitāti ir ieguvis vien pāris pēdājo gadu laikā. Nu jau tā tiek uzskatīta par aizraujošu aktivitāti, ko ne tikai izmēģināt pašam, bet arī doties skatīties, kā to veic profesionāļi. Piemēram, šī sporta veida čempionātos.

Kopš 2018. gada tieši šeit, HiWake parkā, tiek organizēts Latvijas čempionāts kabeļveikbordā. Jau nākošajā gadā, 2019. gada vasarā, HiWake veikparkā norisinājās līdz šim lielākais jeb apmeklētākais veikborda čempionāta posms Latvijas vēsturē. 

Sarežģītie triki, atbraukušo līdzjutēju atbalsts un vasaras sajūta rada īpašu noskaņu. Arī tiem, kas šo sporta veidu labi nepārzina, ir interesanti vērot uz ūdens veiktos profesionāļu manevrus.

Ceļš uz lielāko veikparku Latvijā – HiWake 5.0

veikparks HIWAKE 5.0

Pēc panākumu iegūšanas čempionāta organizēšanā, diviem veikborda sportistiem un sapņotājiem radās jauns sapnis – pārņemt šo projektu nākošajā līmenī. Jau 2018. gadā radās ideja par jauna veikborda parka izveidošanu. Tam vajadzēja būt pavisam netālu no Rīgas un, lai arī sākotnēji iecere likās neaizsniedzama, tā drīz vien sāka pārtapt par realitāti.

2020. gada pašā sākumā tika uzsākti rakšanas darbi jaunajā veikparka teritorijā Garkalnes pagastā un jau tā paša gada augustā veikparks tika pasludināts par atvērtu. HiWake 5.0 bija atklāts publikai – Latvijā lielākais veikparks bija gatavs uzņemt ciemos ikvienu, kam sirdī ir tuvs veikborda sporta veids.

Veikparks HiWake 5.0 šodien

veikparks HIWAKE 5.0

Šodien HiWake 5.0 ir lielākais veikparks Latvijā ar vismodernākajām pasaules līmeņa kabeļsistēmām un konstrukcijām, kas piemērotas kā profesionāļiem, tā arī iecācējiem. 

Veikparkā strādā paši sporta veida entuziasti un profesionāļi, kas ikdienu dara savu sirdsprieku un labprāt to nodod arī jaunajiem veikbordistiem un apmeklētājiem.

Veikborda entuziastiem HiWake 5.0 piedāvā labi pavadīt laiku uz trases, baudīt gardus ēdienus un dzērienus kafejnīcā, veikalā iegādāties profesionālu veikborda ekipējumu un tērpus. Norisinās arī bērnu un jauniešu skolas nometne no 7 līdz 17 gadiem, kā arī iekštelpu batutu māja Jump Space. Batuti tiek nodrošināti ar mērķi palīdzēt bērniem uzlabot savas koordinācijas prasmes, kas veikbordā ir īpaši svarīgi!

Izklaides iespējas šeit ir pietiekami daudz ikvienam!

Šogad, 2021. gada 28. augustā pirmo reizi čempionāts norisināsies jaunajā veikparka teritorijā uz Rīgas robežas. Tā kā parka dīķis ir speciāli būvēts veikbordam, šī ir izcila vieta, kur kopš šī gada vasaras varēs baudīt veikbordu visā tā aizrautībā.

Ieskaties citos mūsu rakstos par apņēmību un kā jauna uzsākšanu, piemēram, Skriet maratonu – vai tas nav garlaicīgi? vai Došanās garos pārgājienos kā hobijs.

Komentēt