Lieliska dāvana orientieristam

Orientēšanās ir lielisks sporta veids, kas ļauj pavadīt laiku ārpus telpām un elpot svaigu gaisu, vienlaikus izzinot jaunas vietas un esot ceļā ar konkrētu mērķi. Tas ir sporta veids, kas ir gan aizraujošs, gan arī izaicinošs. Lai piedalītos šajā sporta veidā, ir svarīgi parūpēties par komfortu. Ir svarīgi, lai būtu atbilstošs orientēšanās apģērbs.

Šis raksts ir domāts tiem, kuri vēlas atrast ideālu dāvanu kādam, kam patīk orientēties. Mums šķiet, ka labākā dāvana orientieristam ir labas kvalitātes apģērbs. Šāda dāvana var sniegt diezgan lielu vērtību, tāpēc tā būs lieliska dāvana, kas noteikti tiks novērtēta.

Šajā rakstā esam apkopojuši dažus labākos orientieristu zīmolus, kas piedāvā augstas kvalitātes, izturīgus un, kas ir vissvarīgākais, ērtus apģērbus.

Ja neesi pārāk labi informēts par orientēšanās specifiku, to vari izlasīt rakstā Orientēšanās sports ir dzīves veids.

Noname – inovatīvs sporta apģērbs

dāvana orientieristam noname

Noname ir inovatīvs sporta preču zīmols. Tās ir īstens Skandināvijas sporta zīmols, kas dibināts 1999. gadā, specializējoties skriešanas tērpos. Viņi katrai komandai izveido unikālu dizainu, un viņiem ir arī plaša izvēle interneta vekalā, kur var iegādāties viņu produktus.

Noname galvenais birojs atrodas Varā, Somijā, savukārt valsts biroji atrodas Zviedrijā, Norvēģijā, Krievijā un Igaunijā. Ir diezgan skaidrs, ka šis zīmols ir mīlēts daudzās valstīs visā pasaulē.

Noname ir plašs apģērbu piedāvājums, ja runa ir par skriešanu, orientēšanās, xc slēpošanu, riteņbraukšanu, vingrošanu, peldēšanu un vēl daudz ko citu. Ja tu pazīsti ikvienu, kurš vēlētos iegādāties kādu apģērbu visiem iepriekš minētajiem gadījumiem, tad šis zīmols ir tava izvēle! Tā būs lieliska dāvana, kas līdz ar jubilāru dosies daudzos piedzīvojumos!

Silva – pirmie galapunktā

dāvana orientieristam silva

Zīmols Silva izstrādā produktus cilvēkiem, kuri pavada laiku āra nodarbēs, neatkarīgi no tā, vai aktivitāte ir skriešana, slēpošana, iešana uz skolu vai darbu. Ar viņu produktiem var doties jebkur, kur vien vēlies, jebkurā diennakts laikā un jebkādos apstākļos.

Šī zīmola stāsts ir par trim brāļiem uzņēmējiem un vienu lielisku izgudrojumu. 1933. gadā Bjērns, Alvars un Arvids Kjellstrēmi izgudroja pirmo ar šķidrumu pildīto kompasu, un viņu stāsts ar to arī sākās. Tas bija ne tikai pirmais šī veida kompass, bet ātri kļuva arī par pasaules standartu tam, kā šodien darbojas orientēšanās. Tad 1935. gadā viņi palaida savu pirmo galveno lukturi – Zeiler – un piedzima SILVA zīmols.

Viņi ir slaveni ar saviem kompasiem, bet rada arī krāšņus, kvalitatīvus apģērbus visu veidu aktivitātēm. Arī šeit tu noteikti varēsi atrast lielisku dāvanu!

Trimtex – nekādu limitu un kompromisu

dāvana orientieristam trimtex

Trimtex ir zīmols, kas tevi vienmēr uzmundrinās ar savu kvalitatīvo un stilīgo apģērbu. Viņi saka tā – “Kad tu esi ticis līdz tādam ierobežojumam, ko esi uzskatījis par neiespējamu, un esi gatavs uzsākt 54 km garo ceļu kalnu slēpošanā. Kad tu savā maratonā esi pārspējis 30 km līnijas barjeru un tu jūti, kā tavi muskuļi deg… šī ir vieta, kur mēs atbalstām tevi ar savu apģērbu klāstu!”

Trimtex ir apsolījis kļūt par tavu papildu dzinējspēku šai finiša līnijai, jo viņi tic – viņi zina, ka tu to vari panākt, un viņi zina, ka viņi var palīdzēt tev panākt mērķi. Šis ir iedvesmojošs zīmols!

Trimtex bija pirmais uzņēmums, kas jau uzreiz radīja orientieristu tērpus. Turpmākais pavērsiens bija velosipēdu valkāšanas, slēpošanas tērpu un triatlona komplektu radīšana. Tagad Trimtex ir vadošā sporta kompānija Nordics un slavenākā orientēšanās apģērbu kompānija visā pasaulē.

Inov 8 – pārspēj visas robežas

dāvana orientieristam inov-8

Kopš 2003. gada, kad dibināja “Inov-8”, viņi ir spieduši sevi būt ilgtspējīgiem visās savas darba prakses jomās. Tagad, sākot ar 2020. gada novembri, zīmols to pārnes uz nākamo līmeni un sola, ka ilgtspēja būs visa pamatā. Jaunā “Inov-8” ilgtspējības stratēģija, kas izstrādāta pēdējo 12 mēnešu laikā sadarbībā ar Dr. Annu Prahl (eksperte noturības darba un dizaina priekšplānā), palīdzēs visos zīmola darbības aspektos.

Zīmols ir ceļā, lai kļūtu par iedvesmojošu un pilnībā ilgtspējīgu. Jebkas no šī zīmola būs apbrīnojama dāvana dabu un ilgtspējības pārliecību mīlošam orientieristam!

Inov-8 ir apavu, apģērbu un ekipējuma zīmols apzinīgiem skrējējiem, fitnesa sportistiem un piedzīvojumu meklētājiem.

Par šiem un citiem izciliem orientēšanās zīmoliem vairāk lasi mūsu iedvesmas rakstā Best brands in orienteering.

Hydro Flask termopudele – atvēsinošs dzēriens stundām

Katram no mums ir nepieciešams dzert ūdeni. Esot orientēšanās sacensībās, var gadīties pavadīt pat 10 stundas bez pieejama brīvkrāna vai cita ūdens avota. Lai šajā laikā vienmēr būtu atvēsinošs dzēriens pie sāniem, iesakām uzdāvināt Hydro Flask zīmola ūdens pudeli. Tās ir pieejamas dažādos izmēros un vairāk kā 14 dažādās krāsās.

Hydro Flask ir īpašas ar to ievērojamo termonoturību. Šīs pudeles ūdeni noturēs vēsu līdz 24 stundām, bet slitu līdz 12 stundām. Gan ikdienā, gan aktīvā atpūtā šī pudele noderēs ikkatram. UDENSPUDELE.LV interneta veikalā ir iespējams iegādāties šīs lieliskās Hydro Flask ūdens pudeles.

Dāvana orientieristam – spēja izvēlēties pašam

Ja nu tomēr tu galīgi nezini, ko savam orientieristam uzdāvināt, tad laba izvēle ir dāvanu karte. Tā ļaus jubilāram pašam izvēlēties sev šobrīd visvairāk nepieciešamo preci un pat zīmolu. Varbūt tie ir skriešanas apavi, kas tagad visvairāk nepieciešami – varbūt šorti vai bikses.

Praktiskā dāvanu karte OSveikalā ir lieliska izvēle. Tas ir orientēšanās sporta veikals, kur iespējams atrast visu nepieciešamo, lai skrietu ar pārliecību – specializētus, pasaules līmenī atzītus taku un orientēšanās apavus, apģērbu, kompasus, dzeršanas sistēmas un citu nepieciešamo inventāru. 

Ja nu tomēr pārzini savu orientēšanās jubilāru, tad var jau arī iepirkties OSveikalā pašam.

Komentēt