Foršas interjera dāvanas

Šajā rakstā apkopojām vairākas foršas interjera dāvanas, ar kurām iepriecināt kādu tuvu cilvēku. No dažādiem funkcionāliem interjera priekšmetiem līdz lietām, kas var uzlabot dzīves kvalitāti.

Ja pazīsti kādu, kuram šķiet, ka viņa mājvieta gluži kā Rīga nekad nebūs gatava, tad kāda interesanta interjera dāvana var būt solītis tuvāk pilnībai. Turklāt ar šādu dāvanu iespējams nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu – tā reizē var būt gan praktiska, gan estētiska.

Dizainisks puķu podu turētājs “augu” cilvēkiem

interjera dāvanas

Ja tavam draugam mājās ir daudz telpaugu, ir vērts ieskatīties puķu podu turētājos. Tiem, kuriem patīk pamanāmas lietas, derēs statīvs, piemēram, dzīvnieka formā. Tas ne tikai pievērsīs uzmanību augam, bet arī pats par sevi piešķirs telpai interesantu elementu.

Ja cilvēks ir klasiskāku lietu piekritējs, tad lūkojies, piemēram, keramikas izstrādājumos neitrālos toņos. Ne vienmēr grīda vai palodze ir labākā vieta augu turēšanai, tāpēc puķu podu turētājs sniedz iespēju turēt augus sev ērtā vietā.

Gaisa kvalitātes mērītājs

Labs gaiss – laba pašsajūta. Veselību nevar uzdāvināt, tomēr ir veidi, kā varam parūpēties par saviem mīļajiem. Viens no tiem – gaisa kvalitātes mērītājs, kas norādīs, ja telpā nav pietiekami kvalitatīvs gaiss.

Turklāt šī ir dāvana, kuru var neatstāt tikai mājās. To var paņemt līdzi uz darbu un citām vietām, kurās tiek pavadīts daudz laika.

Maple CO2 monitors ir radīts no koka, iegrebtā kļavas lapa, atkarībā no gaisa kvalitātes, maina krāsu. Dāvana, kas spēj uzlabot dzīves kvalitāti un kalpot arī kā interesants interjera priekšmets.  

Mākslas darbs

Mākslas darbi ir viens no labākajiem veidiem, kā mājās ienest “dzīvību”. Turklāt tai var rast vietu jebkurā telpā. CanvasWay piedāvā iegādāties gleznu reprodukcijas vai personalizētus mākslas darbus. Tikpat labi tas var būt arī kāds skaists, iemūžināts brīdis no kāda kopīga piedzīvojuma.

Vēl viens veids, kas palīdz izskaistināt interjeru, ir sienu uzlīmes. Tas ir vienkāršs un efektīvs veids, kā uzlabot mājokli. Labi izskatīsies dažādās telpās, tostarp bērnu istabās.

Vintage lampa

interjera dāvanas

Jebkurā interjerā apgaismojumam ir liela nozīme. Turklāt nepavisam nav slikti, ja vienā telpā ir vairāki gaismas avoti. Kāda antīka lampa telpā var piedot tai mazliet šarma. Tā ir reizē gan praktiska, gan aci priecējoša dāvana. Turklāt tām ir vairāki tipi – sienas, galda, griestu – kas palīdz izvēlēties piemērētāko katram gadījumam.

Senatnīgas lampas bieži vien atrodamas lietoto preču veikalos, kā arī plašs klāsts pieejams arī tiešsaistē. Piemēram, šis etsy veikals piedāvā iegādāties dažādas lampas no, piemēram, sešdesmitajiem un septiņdesmitajiem gadiem. Latvijā lampu medībās var doties uz LabasPreces vai Skandināvu.

Īpašs paklājs

Paklāji ikvienā mājoklī gādā par mājīgumu. Turklāt tie pieejami visās iespējamās formās un krāsās, tāpēc noteikti ir iespējams atrast piemērotāko katrai gaumei. Ja vēlies draugu pārsteigt īpaši, paskaties, ko piedāvā “mazie” ražotāji, kas bieži ir spējīgi nākt klajā ar neparastakāmiem risinājumiem nekā lielo veikalu ķēdes.

Starp mūsu pašu cilvēkiem ir atrodami vairāki, kuru darinājumi spēs lieliski papildināt interjeru. IlzesRugs tiešsaistes veikaliņā atrodami dažādi interesanti paklāji, kas telpā ienesīs vairāk krāsu. Ja ģimenē aug mazs bērns, tad varbūt paklājs visvairāk noderētu tieši bērnistabā. Uzņēmums TeamFlower piedāvā mīkstus paklājus bērniem neitrālos toņos.

Vīna pudeles turētājs

Bieži, dodoties ciemos, cilvēki dodas ar labu pudeli vīna. Var paiet solīti tālāk un uzdāvināt vīna pudeļu turētāju. Dažādi ražotāji – dažādas gaumes.

Piedāvājums ir plašs, atliek tikai izvēlēties. Klasiskākas gaumes cilvēkiem patiks vienkāršs koka turētājs, mūzikas mīļiem – kāda mūzikas instrumenta formā, bet ekstravagantākiem cilvēkiem varētu patikt kāds mazliet neparastāks pudeļu turētājs.

Grāmatu balsts lasītājiem

interjera dāvanas

Ja cilvēks, kam meklē dāvanu, ir aizrautīgs lasītājs un arī to pircējs, grāmatu balsts ir interesants interjera nieks, kas atsvaidzinās grāmatu plauktu. Tas ir mazāk riskants pirkums nekā pati grāmata, jo nezini, vai grāmata jau nav lasīta vai draugam patiks.

Grāmatu balsti ir pieejami dažādās formās un no dažādiem materiāliem. ZaraHome piedāvā minimālistisku un pievilcīgu keramikas grāmatu balstu, savukārt AlanDeko atrodams stilizēts balsts lasītāja veidolā.

Organizators kārtības mīļiem

Ja pazīsti kādu, kuram patīk visu salikt pa plauktiņiem, organizators būs pareizais virziens, kurā lūkoties. Tas var būt, piemēram, drēbju organizators, kas palīdzēs uzturēt kārtību skapī vai sienas organizators, kas palīdz organizēt darbu.

Tāpat šī dāvana var iedzīvoties arī garāžā – sienas organizators instrumentiem vai vannas istabā, kur to aizpildīs skaistumkopšanas produkti.

Eļļas difuzors

interjera dāvanas

Par ēteriskajām eļļām runāts ir daudz un ne bez pamata. Eļļas difuzori, kas reizē arī mitrina gaisu, ir lieliska dāvana. Tie ne tikai izskatās mūsdienīgi, bet arī uzlabo mūsu pašsajūtu un paglābj no sekām, ko mūsu veselībai nodara sauss gaiss.

Turklāt daļu no tiem ir iespējams vadīt attālināti ar aplikācijas palīdzību, vēl citi papildus projecē LED zvaigznes. Tie pieejami dažādā cenu, krāsu un formas amplitūdā. Mitrināts, aromātisks gaiss nevienā mājā nevar būt lieks.

Ja tavā draugu lokā ir cilvēki, kuri ir azartiski par videospēlēm, ielūkojies, kādas ir labākās dāvanas geimeriem. Ja šis raksts iedvesmoja uzlabot arī vidi sev apkārt, izlasi, kā ieviest dzīvojamajā telpā mājīgumu.

Komentēt