Dāvanu grozs vīrietim

Pareizās dāvanas atrašana var sagādāt grūtības, ja par jubilāru nav daudz zināms. Ja arī tev ir jāatrod dāvana vīrietim svētkos, taču nezini, no kura gala ķerties klāt, tad laba ideja ir dāvanu grozs vīrietim.

Ideja ir pavisam vienkārša. Nepieciešams atrast vienu vai vairākas galvenās dāvanas, kuras pēc tam skaisti sasaiņot ar vēl dažādām mazākām dāvaniņām. Rezultātā tiek izveidots foršs un noderīgs dāvanu grozs, kas vīrietim noteikti patiks. Tas ir labs veids, kā uzdāvināt kaut ko lietderīgu skaistā un aizraujoša veidā.

Vairākas dāvanas vienā vietā

Reizēm var būt grūti saprast, kāda dāvana ir piemērota konkrētam saņēmējam konkrētos svētkos. Īpaši, ja dāvanas ir jāmeklē vīrietim, tad ir jāņem vērā viņa intereses, savstarpējās attiecības, hobiji, vīrieša personība utt.

Izvēloties vienu dāvanu, pastāv risks, ka tā saņēmējam nepatiks vai nebūs noderīga. Tad arī rodas liels spiediens uz dāvanas izvēli, jo šķiet, ka ir tikai viena iespēja. Šis ir iemesls, kāpēc dāvanu grozi jeb vairākas dāvanas ir labākais variants. Vismaz viena vai vairākas (pozitīvākajā gadījumā, kas ir arī vēlams) no tām noteikti iepriecinās.

Bonuss ir tāds, ka šādā gadījumā var izvēlēties vienu dārgāku dāvanu un citas ne tik dārgas. Izvēloties vairākas dāvanas, var arī izlemt vai tās būs savstarpēji saistītas vai nē.

Skaisti iesaiņots dāvanu grozs vīrietim

Galvenais, par ko ir vērts parūpēties veidojot dāvanu grozu vīrietim, ir skaists iesaiņojums. Visam ir jābūt savstarpēji saistītam. Ir labi, ja dāvanas viena otru papildina.

Turklāt tam nav obligāti jābut grozam. Lai arī grozs ir forša un stilīga dāvana, ko vēlāk vīrietis varēs vēl izmantot, dāvana var būt iesaiņota arī kastē vai kādā citā interesantā iepakojumā.

Idejas dāvanu groza saturam

dāvanu grozs vīrietim gardumi

Visbiežāk dāvanu grozs tiek izvēlēts gadījumos, kad ir grūti atrast vienu lietu, ko jubilāram uzdāvināt. Tad ir laba ideja kopā sapirkt vairākas noderīgas un foršas lietiņas, kas iepriecinās.

Lūk, daži piemēri, ko ievietot un sakomplektēt dāvanu grozā.

Noderīgais + garšīgais

Labs princips, pēc kā vadīties, ir izvēlēties kaut ko noderīgu un kaut ko garšīgu. Šī ir laba ideja, jo dāvanas saņēmējam būs vairākas dāvanas, no kurām vienu vienmēr jau var izbaudīt uz vietas – gardumus. Noderīgās un praktiskās dāvanas uzreiz ne vienmēr var likt pie lietas. Savukārt saldumu vai kādu vīrieša iemīļotāko našķi varēs baudīt uzreiz.

Protams, tiem nav obligāti jābūt ēdieniem. Gardums var būt arī kāds dzēriens, uzkoda vai jebkas, kas vīrietim sagādātu prieku dāvanas saņemšanas mirklī.

Ūdens pudele un gardumi

Piemērs par noderīgo ar gardo varētu būt ērta ikdienas ūdens pudele ar jaukiem gardumiem. Ūdens pudele šeit būs dāvana, kurai pievērst īpašas rūpes un uzmanību. Padomā par vīrieša dzīvesveidu un izlem, kāda ūdens pudele viņam būtu vispiemērotākā.

Varbūt vīrietim patīk doties pārgājienos. Tad arī ūdens pudeli var izvēlēties piemērotu atpūtai dabā – ietilpīgu, izturīgu, varbūt arī ar labu termonoturību. Tāpat arī pieskaņo viņa mīļākos našķus.

Vīrietim piemērotākās ūdens pudeles atradīsi rakstā Dāvana vīrietim – ūdens pudele, termokrūze vai termoss.

Termoss un tēja vai kafija

Vēl viena dāvanas ideja varētu būt termoss ar piemēru tēju vai kafiju. Šī ir forša un praktiska dāvanas ideja, ko ielikt groziņā. Dāvanu grozs vīrietim sniegs noderīgu gadžetu jau iepriekš minētajā pārgājienā, atpūtā pie dabas vai varbūt arī ikdienā. Termosa vietā var izvēlēties arī termokrūzi. Tā būs īpaši veiksmīga izvēle vīrietim, kas savu ikdienu nespēj iedomāties bez tējas vai kafijas.

Termokrūze labi noderēs ikdienā, jo nebūs vairs jāsteidzas ar sava karstā dzēriena malkošanu. Tas neatdzisīs arī tad, ja vīrietis par dzērienu uz dažām stundām būs aizmirsis. Ar viņa iemīļotāko kafiju vai kvalitatīvu tēju šī dāvana būs tieši laikā.

Dāvanu karte ar gardumiem

Vienmēr laba dāvanas ideja ir dāvanu karte. Īpaši, ja vīrieti labi nepazīsti vai arī ja nekad nevari atrast ko viņam nepieciešamu. Nereti vīrieši ir praktiķi un pasi sev sapērk visu nepieciešamo. Tad arī pārējiem viņu svētkos nākas kārtīgi palauzīt galvas. Dāvanu karte ir labākā izvēle, jo vīrietis dāvanu sev varēs sagādāt pats.

Laba izvēle varētu būt dāvanu karte vīrieša hobijam. Par to vairāk lasi mūsu rakstā Dāvini hobijam – labākā dāvana vīrietim.

Dāvanu kartes ir vislabākais piemērs tam, kāpēc varētu veidot dāvanu grozus. Pati par sevi dāvanu karte ir visai maza un šaura dāvaniņa – vien papīra loksnīte. Protams, ka dāvanās svarīgais ir saturs, nevis to lielums. Un tomēr reizēm gribās dāvanām piešķirt tilpumu. Dāvanu karti varētu apslēpt groziņa apakšā, tai virsū liekot dažādas noderīgas mantas.

Piemēram, ja dāvanu karte ir kāds aktīvās atpūtas piedāvājums, tad varētu groziņā likt dažādas norādes. Vel viens piemērs – ja izvēlētā dāvana ir ceļojums uz siltajām zemēm, piepildi groziņu ar SPF, saulesbrillēm, iespējams jaunām peldbiksēm un galamērķa tūrisma ceļvedi vai zināmākajiem gardumiem.

Citas dāvanu idejas atrodi lapā Dāvanu komplekti.

Lai izdodas iepriecināt vīrieti svētkos ar labu dāvanu!

Komentēt