7 Labākās dāvanas futbolistam

Tavs draugs, ģimenes loceklis vai kolēģis ir kvēls futbolists un tā fans? Tuvojas viņa dzimšanas diena vai citi svētki, un laiks izlemt kādu dāvanu pasniegt? Taču prātā nenāk idejas vai māc šaubas, ka ideja varētu nenostrādāt? Neuztraucies, mēs Tev šodien piedāvāsim 7 labākās dāvanas futbolistam, kuras viņam/ai tiešām patiks.

Grāmatas par futbolu

1.Grāmata

Grāmata kā dāvana futbolistam par futbolista karjeru vai kādas komandas veiksmes stāstu, atdala vienkāršu futbola fanu no kvēla sportaveida mīlētāja. Šīs grāmatas lielākoties satur detalizētu informāciju, kādu nekad nevarētu atrast internetā vai citos resursos. Tieši tas viņas padara tik īpašas, jo pavērs lasītājam jaunu skatījumu uz lietām, ko nebija zinājis. Liec sajusties dāvanas saņēmējam kā ekspertam! Lai atvieglotu grāmatu meklēšanas procesu, piedāvājam ieskatīties šajā grāmatu sarakstā.

Mans personīgais ieteikums būtu sākt ar kāda leģendāra futbolista autobiogrāfiju.

2.Ūdenspudele

Nav noslēpums, ka sportistiem ir jādzer daudz ūdens. Tādēļ vienkārša, bet noderīga dāvana būs ūdenspudele, ko var lietot kā ikdienā, tā arī treniņu laikā. Ideālā gadījumā ūdenspudeles tilpums ir pielāgots vecumam un ir mīļākajā dāvanas saņēmēja krāsā. Ērti un ātri pasūti dāvanu ūdenspudeļu internetveikalā!

3.Biļetes

Protams, šis saraksts nebūtu patiess, ja mēs neiekļautu biļetes uz futbola maču. Ideālā variantā var uzsaukt biļetes arī draugiem, jo tas vienmēr padara komandas atbalstīšanu enerģiskāku un pieredzi – neaizmirstamāku.

Augsta līmeņa futbols Latvijā redzams valsts izlases spēlēs vai arī Latvijas labāko klubu kvalifikācijas mačos eiropas līgai.

futbola plakāts

4.Attēls pie sienas 

Vai esi bijis jubilāra istabā? Vai sienas dekorē kāds futbolam veltīts plakāts vai zīmējums? Ja nē, tad tieši attēli vai zīmējumi būs lieliska dāvana futbolistam.

Attēls būs viņam acu priekšā katru dienu tādejādi liekot atcerēties dāvanas autoru.

Domājams, ka tieši zīmējums būtu vispatīkamākais variants (vienkārši attēla vietā). Ja neesi pats Da vinči, tad palūdz kādam par samaksu uzzīmēt jubilāra mīļāko spēlētāju, klubu vai paša jubilāra ķermeņa portretu futbola formas tērpā.

Barselonas kluba produkti

5.Mīļākā kluba apģērbs

Futbola aksesuāri un apģērbs ir lietas tuvu sirdij katram tā fanam. Ja vēl tas ir jubilāra mīļākais klubs, tad prieks ir dubults.

Šalles, krekli, cepures un jakas ir populārākie preču varianti. Ja klubs ir pasaulslavens, tad šo preču opciju būs ļoti daudz kā piemēram Chelsea internetveikalā

6.Sporta uzturs

Ļoti svarīgs elements priekš laba snieguma sportā ir fiziskā sagatavotība. Zem šī jēdziena var ietvert muskuļmasas spēku, sirds kondīciju un, īstenībā, veselību kā tādu kopumā. Dāvanas veselības uzlabošanas nolūkos vienmēr ir labs variants. Šeit būs pāris mūsu idejas –

Proteīna pulveris – Ja dāvanas saņēmējs dodas uz trenažieru zāli, šī ir droša izvēle. Proteīna pulveris ir koncentrēts olbaltumvielu avots, palīdzot audzēt muskuļmasu.

Zivju eļļa – Omega 3 taukskābes uzlabo tavu veselību ļoti daudz un dažādos veidos.

Proteīna batoniņi – stilīgs, garšīgs un ērts veids kā uzņemt nepieciešamos ogļhidrātus un olbaltumvielas.

Vitamīni – neskaitot Zivju eļļu, svarīgi vitamīni sportistam būtu cinks, magnijs un D vitamīni. Šīs vielas atbild par spēcīga ķermeņa augšanu un attīstīšanos.

Minifutbola zāle Rīgā

7. Minifutbola laukuma īre

Minifutbols iekštelpās ir tiešām jautrs un lieliski pavadīts laiks. Neesmu dzirdējis nevienu sliktu atsauksmi no cilvēkiem, kas pamēģinājuši minifutbolu. Jubilārs var sasaukt draugus, klasesbiedrus un radus, un vieglā gaisotnē izmēģināt ko jaunu. Šī dāvana nav salīdzinoši lēta, tāpēc to iespējams dāvināt kopīgi ar kādu citu. Latvijā vispopulārākā arēna šim nolūkam ir Playoff arena.

Ar šīm 7 dāvānu idejām, par dāvānām futbolistam nebūs jādomā 7 gadus 🙂
Ceru, ka šis raksts Tev noderēja un dāvanas futbolistam jau noskatītas. Ja tomēr šīs idejas nešķita saistošas plānotajam jubilāram, tad iesaku aplūkot citas, vispārīgākas dāvanas vīrietim.

Komentēt