Ideāla dāvana aizrautīgam fotogrāfam

Vai arī tavs draugs ir aizrautīgs fotogrāfs? Vai arī viņam ir pilns Instagram un Facebook konts ar dažādām skaistām bildēm? Tad šī dāvana būs tieši laikā! Šeit mēs piedāvājam gan iespēju iegūt lieliskas bildes, gan arī izbaudīt pašmāju labumus un skatus ne tikai caur objektīvu. Protams dažādi praktiski ieteikumi, kas noderēs fotogrāfa ikdienā.

Palikšana priežu ieskautās mājiņās Liepājā

Piedāvājam nakšņošanu bungalow mājiņā Liepājā. Liepāja ir ļoti skaista Latvijas pilsēta, tāpēc gan būs iespēja iemūžināt neskaitāmi daudz bilžu no pašas Liepājas. Garantējam, ka lielās priedes, kas apvij mājiņas, saulrieta vai saullēkta izgaismotas, izskatās apburoši. 

Nakšņošana Daugavas krasta viesu namā

Vieta, kas ir gluži kā no pasakas ir viesu nams Svētku pils. Šeit varēs ne tikai izbaudīt glauno apmešanos šajā muižā, bet arī uzņemt bildes ar Doles muižu un Latvijas lepnumu Daugavu.

Apmešanās pašmāju senlatviskajā Mierupītes krastā

Mūsu Latvija ir bagāta ar ļoti daudz upēm, tāpēc piedāvājam arī iespēju apmesties viesu namā “Brūtes”, kas atrodas blakus Mierupītei. Pati viesu nama ēka, gan tīrumi un pļavas, tik tiešām palīdzēs radīt senlaicīgas un Latviskas bildes.

 Palikšanu Kurzemes pakalnu ieskautā pilī

Ja jau runājām par muižām un viesu namiem, tad nākas arī pieminēt skaisto un cēlo Jaunmoku pili. Šeit būs iespēja iemūžināt Kurzemes pakalnu ieskauto Jaunmoku pili. Tāpēc ir iespējas uzdāvināt dāvanu kuponu Jaunmoku pils restorānam, viesnīcai un arī muzja apmeklēšanai.

Iespēju lidot līdz ar putniem

Lidojums ar gaisa balonu dod iespēju uzņemt tādas bildes, kuras parasti tiek uzņemtas ar dronu. Lielisku iespēju gan uzņemt šādas bildes no putna lidojuma, gan arī pašam izbaudīt pacelšanos augstu gaisā piedāvā GaisaBaloni.lv.

Siltas, pašmāju adītas zeķes un šalles

Tagad nedaudz praktiskākas lietas, kas noderēs ikvienam fotogrāfam. Ļoti svarīgi apskatīt pasauli un uzņemt skaistas bildes, bet ko darīt, ja ir auksts laiks un rokas salst. Pat negribas kameru vilkt ārā no somas, tomēr bildes gribās uzņemt. Lieliska dāvana, lai varētu sasildīties, ir pašmāju darinātas siltas zeķes un šalles no Cita Rota.

Termokrūze, ko ērti paņemt līdz

Turpinot ar praktiskajām dāvanām, protams, dodoties tālos pārgājienos agri no rīta, lai noķertu pirmos saules starus, gribās kaut nedaudz sasildīties dzestrajā rīta agrumā. Tāpēc piedāvājam dažādu veidu termokrūzes un termosus no UDENSPUDELE.LV.

Iespēju savu bildi redzēt uz kavnvas

Ir liels prieks saņemts simtiem like par savām Instagram bildēm, tomēr fotogrāfam lielāks gods un prieks, būtu pašam sevis bildēto bildi redzēt uz lielas vai mazas kanvas pie sienas. Foto Barons piedāvā jauku iespēju izvēlēties, kuru no savām bildēm vēlaties redzēt daudz lielākos izmēros.

Uzdāvināt ērtu un parocīgu fotoaparāta somu

Kamera un objektīvs ir ļoti trausla tehnika, tāpēc, lai droši to varētu pārvadāt, noteikti ir nepieciešama soma. Ja labi pazīsti savu fotogrāfu un zini cik lielu kameru viņš izmanto, kā arī cik objektīvus parasti ņem sev līdz, tad ļoti praktiska dāvana būtu soma, ko piedāvā Master Foto.

Šajā rakstā ir iespēja izvēlēties gan praktisku dāvanu, gan arī iespēju izbaudīt Latvijas ainavas un uzņemt skaistas bildes, kā arī no piedāvātā ir iespējams sakomplektēt lielāku davānu komplektu. Tomēr pats svarīgākais ir, lai dāvana nāk no sirds un ar domu, jo tad tā būs daudz īpašāka un vērtīgāka.

Tik pat aizrautīga un interesantas dāvanu idejas varēsi arī atrast rakstā Dāvina hobijam – labākā dāvana vīrietim.