Sveču liešana – hobijs ar biznesa iespēju

Hobijs ir brīvā laika pavadīšanas veids, ko izvēlamies paši. Un ir tādi hobiji, kas priecē sirdi tik ļoti, ka gribās ar tiem nodarboties visu dienu un katru dienu. Ja šī vēlme ir tik nepārspējama, tad kāpēc gan to nerealizēt un nepārvērst par biznesu? Teju jebkuru hobiju mūsdienās var pārvērst par biznesu, kas priecēs gan pašu, gan arī citus cilvēkus.

Šis stāsts ir par uzņēmuma Vivacity radītāju Marinu, kas jau vairākus gadus ar savu hobiju sveču liešanā priecē gan pati sevi, gan arī daudzus apmierinātus klientus.

Par sveču liešanas zīmola stāstu, galvenajiem mērķiem un sasniegumiem lasi rakstā Kad bizness pārtop par dzīvesveidu.

Sveču liešana kā hobijs

Marina stāsta, ka liet sveces viņai ir paticis jau labu laiku. Tas ir process, kas viņai sagādā prieku un pirms pāris gadiem viņa saprata, ka vēlas arī pati savu biznesu. Ilgi nebija jāprāto, kādu biznesu lai uzsāk, jo sveču liešana likās lielisks vidusceļš gan hobijam, gan biznesam, kurš tagad tiek saukts par Vivacity candles.

Sveces ir kvalitatīvs un burvīgs produkts, jo to radīšanā tiek izmantoti vegāniski produkti – rapšu vasks un dažādas aromātiskās eļļas. Mūsdienās ar vien vairāk tiek piedomāts par dabai draudzīgiem materiāliem, ko izmantot produktu veidošanā. Tāpēc inovatīva pieeja sveču liešanā, izmantojot rapšu vasku un sojas vasku, cilvēkiem patīk un viņi labprāt patērē šādu produkciju.

Vivacity oriģinālās sveces

Vivacity radītās sveces ir ļoti skaistas un ar īpašu krāsojumu. Katra svece ir unikāla un atšķirīga, jo tās rotā koši un krāsaini zīmējumi.

Tās pieejamas arī dažādos lielumos un formās – zīmola mājaslapā ir attēlotas pieejamās sveces vairākās kolekcijās gan apaļās, gan piramīdas, gan cilindra formās un daudzās citās variācijās.

Dinamisko sveču kolekcijā manāmi zeltaini toņi, kas kombinēti ar drosmīgiem zilās un zaļās krāsas toņiem. Šīs sveces rotā arī vizuļojoši spīdumi, kas piešķir tām īpašu eleganci un arī svētku noskaņu. Otrajā kolekcijā, kas dēvēta par rāmajām svecēm, atspoguļo ziemeļniecisko vēsumu. Šīs sveces savukārt ir nedaudz piezemētākas un to nokrāsas galvenokārt ir baltas, pelēkas un melnas.

Sveču miera efekts

Svecēm piemīt īpaša enerģija, kas atjauno spēka krājumus un ļauj uz brīdi atpūsties. Ar pārliecību, ka svecēm piemīt šādas gandrīz terapeitiskas spējas, Marina to izjūt arī pati. Viņai svarīgākais šajā biznesā ir pašas labsajūta un spēja to caur svecēm nodot citiem klientiem.

Drūzmas un nebeidzamo darbu pilnajās ikdienās mēs visi mēdzam aizmirst par atpūtu un to, ka par sevi ir jāparūpējas. Sveču dedzināšana sniedz nomierinošu efektu – to izstarotā romantika un miers spēj darīt īstus brīnumus.

Biznesa iespēja

Brīdī, kad sava hobija pārvēršana biznesā spēj sniegt ne vien personīgus labumus, bet arī potenciāli palīdzēt citiem cilvēkiem sajusties labāk un iedvesmoties, uzdevums ir skaidrs. Tas ir kā trāpīt diviem zaķiem ar vienu šāvienu un tieši tas ir tas, pēc kā tik daudzi cilvēki sniedzas.

Ja sava hobija attīstīšana iespējama biznesa veidā, tad šo iespēju ir grēks neizmantot. Miers un iedvesma, ko Marina gūst no sveču liešanas un dedzināšanas tagad tiek nodota daudziem citiem cilvēkiem.

Citiem Marina novēl pārvarēt savas bailes un saņemties drosmi savu hobiju pārvērst par ko vairāk kā ikdienas vaļasprieku – un kāpēc gan ne par pelnošu, veiksmīgu un sirdi sildošu biznesu!

Komentēt