Labākā dāvana geimerim

Meklējot dāvanu idejas geimeriem internetā, uzreiz var uzdurties daudzām garām dažādu produktu listēm. Tomēr, pirms akli iebakstīt sarakstā un izvēlēties dāvanu, ir svarīgi apsvērt dāvanas saņēmēja intereses plašajā spēļu pasaulē. 

Šajā rakstā atradīsi gan lieliskas dāvanu idejas, gan arī uzzināsi, kas jāņem vērā veicot šādu izvēli.

Kā izvēlēties dāvanu geimerim

Videospēļu spēlētājiem ir savas preferences ne tikai starp dažādām konsolēm, datoru komponentēm un perifērijas ierīcēm (klaviatūras, skaļruņi, datorpeles, u.c.), bet arī starp spēļu veidiem. Kādam vairāk patīk stratēģijas vai lomu spēles, kādam piedzīvojumu spēles ar stāstu. 

Pat ja domā, ka dāvanas saņēmējam vienkārši patīk šaušanas spēles, ir geimeri, kuriem labāk pie sirds iet pirmās personas šāvēju spēle. Tajās darbība attēlota no galvenā varoņa perspektīvas (Call of Duty, Hunt: Showdown) vai arī trešās personas šāvēju spēles, kur spēlētājs var redzēt galveno varoni (Fortnite). 

Visbeidzot, meklējot dāvanu, būtu svarīgi zināt kādas tieši spēles geimeris jau spēlē vai vēlētos spēlēt

Geiming ekipējums

Labākā dāvana geimerim

Ja padomā ir kāda lielāka dāvana geimerim, tad var apsvērt konsoles, virtuālās realitātes brilles, vai paša setupa komponentes. Bieži vien geimeri modificē savus datorus ar jaunākām videokartēm vai procesoriem, kas padara datorspēļu pieredzi labāku. 

Videospēļu entuziastiem bieži jau ir izdomāts saraksts ar ļoti specifiskām lietām, kuras vēlētos izmēģināt vai ar tām uzlabot savu geiming staciju. Izšķirošā loma pirms šādas dāvanas iegādes noteikti ir komunikācijai ar pašas dāvanas saņēmēju, jo ļoti viegli ir kļūdīties izvēlē. 

Foršas spēļu lietiņas 

Labākā dāvana geimerim

Jaukas dāvanas ir dažādas reprezentatīvas spēļu preces, piemēram, apģērbs, krūzes, mīkstās mantiņas, piekariņi ar mazu varoņa vai ieroča prototipu, kas ir saistītas ar konkrētām spēlēm. Ļoti daudzas videospēļu kompānijas pārdod šādas preces, kā arī tās var atrast videospēļu veikalos vai citās e-komercijas platformās. 

Šādas dāvanas izvēlei ir svarīgi zināt tieši kuras spēles ir visiecienītākās konkrētajam geimerim. Kā arī jāzina, kuri tieši spēļu varoņi ir vismīļākie, ir nozīmīgs bonus.

Garda kafija

kafija geimerim

Pavadot daudz laika pie datora un spēlējot spēles, ir svarīgi neaizmirst par sevi. Tiem, kam garšo kafija, tā noteikti būs līdzi uz datora galda. Tas ir kā sevis palutināšanas mirklis, jo kafija vienmēr palīdzēs sasildīties un sajusties labi. Līdz ar to lieliska dāvana geimerim ir garda kafija, kas palīdzēs noturēt fokusu izšķirošos spēles brīžos.

Atliek vien izvēlēties īsto kafijas veidu. Zīmola Es Mīlu Kafiju piedāvājumā ir dažāda kafija, no kā tev noteikti izdosies izvēlēties piemērotāko. Varbūt tā ir garda Illy maltā kafija vai varbūt īpaši aromātiskas kafijas pupiņas geimera kafijas automātam.

Pārdomāta naudas dāvana

nauda spēlē

Pēdējā dāvanas ideja ir ierastās “nauda aploksnē” dāvanas vietā nosūtīt spēlētājam kādu spēles valūtu, lai spēlē iegūtu kaut ko tādu, kā viņš vai viņa patiešām vēlas. Piemēram, jaunu varoni, apģērbu vai ieroci, vai pat sezonas abonementu (daudzām spēlēm tādi). 

Turklāt lieliska ideja, ko geimeri bieži izmanto, kā dāvanu citiem spēlētājiem, ir uzdāvināt dāvanu karti atkarībā no tā kuru platformu viņš vai viņa lieto. Ja tiek lietots Steam, tur var apskatīt savu Steam draugu vēlmju sarakstu un nopirkt kaut ko no tā kā dāvanu. Spēles valūta vai spēle no Steam vēlmju saraksta ir laba dāvana tikai ir jābūt draugam konkrētajā spēlē vai platformā, bet dāvanu karti var dāvināt vienmēr. 

Dāvanu idejas geimeriem ir tikpat neskaitāmas kā pašas spēles un aprīkojums. Pārdomātas un veiksmīgas dāvanas atslēga ir personas pieredzes un vēlmju zināšana plašajā spēļu pasaulē.

Par to, kāpēc veiksmīga dāvanas izvēle ir dāvanu karte hobijam, lasi rakstā Dāvini hobijam – labākā dāvana vīrietim.

Komentēt