Kāds ir labs termoss?

Lai dzēriens būtu silts visas dienas garumā, ir nepieciešams labs termoss. It īpaši dodoties garākā ceļā. Dodoties pārgājienā ir svarīgi ņemt līdzi pietiekami daudz ko padzerties. Vai tas ir garāks vai īsāks pārgājiens, noteikti līdzi nepieciešams šķidrums. Ja pārgājiens norisinās rudenī vai ziemā, iesakām līdzi ņemt kādu siltu dzērienu. Tā pārnēsāšanai noderēs labs termoss.

Termoss ir ērts veids, kā pārgājienā sev paņemt līdzi karstu dzērienu, kas noturēsies vēlamajā temperatūrā visu pārgājiena laiku. Atšķirībā no termokrūzes, termosā būs iespējams iepildīt daudz vairāk sava vēlamā dzēriena.

Šajā rakstā būs iespējams uzzināt par to, kāds būs piemērotākais termoss pārgājienam un kāpēc. Lielāko daļu rakstā pieminētos termosus ir iespējams apskatīt un iegādāties internetveikalā UDENSPUDELE.LV kategorijā Termosi.

Stanley termosi, kas vērsti uz atpūtu dabā

stanley-termoss-termokrūze

Stanley jau vairāk nekā 100 gadus ražo termo produktus, kas ir ilgstspējīgi un turpina attīstīties. Stanley zīmols ir atpazīstams visā pasaulē savu kvalitāti. Stanley produkcijas vispopulārākie produkti ir termosi un termokrūzes. Iesakām aplūkot internetveikalā ūdenspudele.lv pieejamās šī zīmola termosus kategorijā Stanley termosi.

No šī ietekmīgā zīmola vēlamies izcelt Stanley Adventure termosus ar 1L ietilpību. Iturīgi termosi no nerūsējošā terauda. Tiem ir vienkārša uzbūve. Vāciņš ir hermētisks ar noslēdzošu aizbāzni, kas norošina dzēriena neizlīšanu. Pats vāciņš  izmantojams kā maza krūzīte.

Stanley Adventure termsa termonoturība ir ļoti iespaidīga. Tas notur dzērienu aukstu vai karstu 24 stundas. Stanley zīmols piedāvā augstas kvalitātes termosus, tāpēc šis termoss būs lieliski piemērots pārgājienam.

Esbit termosi un to parocība

Esbi termoss ar cilvēku dabā

Esbit zīmols ir nācis no Vācijas un pastāv jau no 1936. gada. Tā produkti ir zināmi ar to praktisko funkcionalitāti un lielisko termoizolāciju. Šis zīmols ir slavens starp slēpotājiem, medniekiem karavīriem u.c.

No Esbit produkcijas klāsta vēlamies izcelt termosu Esbit Majoris Vacuum Flask 1L. Tas ir īpaši kompakts un parocīgs. Tas ir ražots no nerūsējošā tērauda, kā arī tam ir neslīdoša pamatne, kas noderēs lietošanai darbā, mājās gan dabā.

Esbit Majoris termoss saglabās dzērienu karstu vides temperatūrā 20 °C ± 2 °C un dzēriena temperatūru 98 °C uzpildīšanas brīdī, dzēriena temperatūra pēc 6 stundām ir aptuveni 80 °C. Šis noteikti ir labs termoss priekš pārgājieniem.

Aladdin zīmols un tā krāsainie termosi

Aladdin termosi dazadas krasas

Aladdin ir zīmols, kas radies kā petroleju lampu tirgotājs. Aladdin ir uzņēmums, kurš neslēpj savas vērtības. Zīmolam ir svarīga nepārtraukta inovācija, sociālā atbildība un vides pārvaldība, iekšējā kultūra un došana atpakaļ sabiedrībai.

No šī inovatīvā zīmola noteikti izcelsim Termosu Aladdin Citypark Thermavac 1.1L. Tas ir kvalitatīvs un īpaši ietilpīgs temross ar rokturīti. Šis termoss ir īpašs, jo tam ir divas, nevis viena krūzīte.

Termosā dzēriens saglabāsies auksts un karsts līdz 25stundām. Lielisks variants dodoties pārgājienā divatā. Skaists termoss, kas noderēs kā pārgājienā, tā arī ikdienas gaitās.

Uzzini par kvalitatīvām termokrūzēm mūsu rakstā Kāda ir laba termokrūze pārgājienam?
Ja vēlies uzzināt vairāk par pēdējo pieminēto Aladdin termosu, dodies uz rakstu Cik labs ir Aladdin termoss?

Komentēt